Valitud filtrid

Goodyear Ultra Grip Ice Arctic Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Hinnakategooria

Sõidukile sobivate rehvide leidmine muutub järjest lihtsamaks

Rehvid-Online ostab rehvid goodyear ultra grip ice arctic sisse rahvusvaheliselt edasimüüjalt ja omab tugevat koostööpartnerite võrgustikku paljudes riikides, mis aitab tagada kiire kaubatarne, klientide esitatud tellimuste täitmise ja nende rahulolu. Esimene põhjus, miks tasub goodyear ultra grip ice arctic rehvid osta rehvide pakkumisele spetsialiseerunud ettevõttelt on see, et ostja saab kindle olla tootja kvaliteedis ning teiseks pakuvad rehvieksperdid hindu, mis on tänapäeval turul ületamatud, olles seeläbi ka kliendile kasulikum. Rehvid-Online poolt on tagatud, et te saate rehvid goodyear ultra grip ice arctic soodsalt ning seejuures on tagatud kõrge kvaliteediga rehvi omadused. Paljud kliendid arvavad, et goodyear ultra grip ice arctic hind on nende plaanitud eelarve jaoks liiga kallis, kuid olles tutvunud rehvi võimekuse ja omadustega õigustab see end igati.

Rehvid-Online valikus on esindatud parimad kaubamärgid

Goodyear on Ameerika Ühendriikides asuv rahvusvaheline rehvitootja mis arendab rehvi- ja kummitooteid mitmesuguste sõidukite jaoks, alates autodest ja mootorratastest kuni võidusõiduautode ja lennukiteni. Goodyear on üks suurimaid rehvitootjaid maailmas tänu sellele, et ta oli üks esimesi, kes võttis radiaalrehvide tehnoloogia kasutusele pärast seda, kui Michelin selle 1946. aastal välja töötas. Tänapäeval on ettevõte maailmas väga tuntud autoosade kaubamärk ja juhtiv uuendaja rehvitehnoloogiate valdkonnas.

Milliste omaduste tõttu tuleks osta goodyear ultra grip ice arctic rehvid

Rehvid ultra grip ice arctic goodyear on varustatud esmaklassilise juhitavusega ja haarduvusega nii veest libedal teel, paksul lumel ja külmal jääl. Tänu uudsele tehnikale tunneb juht paremat juhitavust jääl. Kasutatud revolutsiooniline tehnoloogia suurendab naastu kontakti teepinnaga, mutes juhitavuse ja haarduvuse jääl väga efektiivseks.Rehvil kasutatud naastu uuenduslik kuju pakub täiendavat jäikust, aidates suurendada pidurdusjõudu jääl ja võimaldab kogeda paremat juhitavust ka raskeimates lumeoludes. Unikaalsed V-kujulised lamellid ja sälgud soontel suurendavad veojõudu lumistel teedel. Sõites sügavas lumes, haarduvad eriliselt kujundatud õlaplokid rehvi küljel lumme. UltraGrip Ice Arctic toimib suurepäraselt märgadel ja lörtsistel teedel. Hüdrodünaamilised turvisesooned juhivad vee kiiresti rehvi pinnalt ära, vähendades vesiliu tekkimise ohtu. Eriline ränisegu parandab pidamist märjal ja pidurdustoimet.

Võrrelge kuni 4 toodet:

30
kuva rohkem 10
30
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse