Valitud filtrid

Maxxis Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

MAXXISE REHVIDE AJALUGU

Maxxise rehvide firma loodi 1967. aastal. Maxxis alustas jalgrattarehvide tootmisega ning on nüüdseks tootevalikusse lisanud ka valiku rehve autodele, nelikveoga sõidukitele, veokitele, kaubikutele, bussidele, ATV-dele, kardiautodele, tööstussõidukitele ning treileritele.

MAXXISE REHVIDE KVALITEET VASTAB AUTOOMANIKE VAJADUSTELE

Enam kui 40-aastase kogemusega Maxxis pakub kvaliteetseid ja ohutust tagavaid tooteid jätkuvalt soodsa hinna eest. Autoomanikul on võimalik valida väga suure rehvide sortimendi seast, et leida enda vajadustele sobiv. Valik on väga mitmekülgne ning veebipoe otsingumootor aitab teil leida teie nõudmistele vastavad rehvid, millel on just need omadused, mida teie oluliseks peate.

PIKA TRADITSIOONIGA JA KÕRGETE KVALITEEDI JA OHUTUSSTANDARDITEGA ETTEVÕTE

Maxxis on saksa turule rehve tootnud 1980ndatest. Maxxise rehvid vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele ning rehvide ohutust testitakse järjepidevalt, et nende omadusi täiustada. Maxxis on ka juhtiv rehvitootja Hiinas ning rehvid on saanud ISO sertifikaadi. Maxxise rehvid on mõeldud igasuguste ilmastikuoludega sobituma – nii talvel kui suvel – tormi, vihma ja tugeva päikesepaistega.

MAXXISE REHVIDE VALIK ESMAPILGUL

Maxxis pakub tavapäraselt suve-, talve- ja universaalrehve autodele, kaherattalistele sõidukitele, ratastoolidele, treileritele ning ATV-dele. Maxxise autorehvid on väga populaarsed hea hinna ja kvaliteedi suhte tõttu, populaarsusele aitab kaasa ka suur valik rehve Saksamaa rehviturul. Rehve on tavaliselt saada mitmes erinevas suuruses. Veebipoest ostes on kõige lihtsam valida Maxxise rehve selle järgi, mille tarbeks neid rehve kasutada ning millised on tõenäolised ilmastikuolud. Maxxise rehvid avaldavad muljet kvaliteedi, funktsionaalsuse ja vastupidavusega.

MEIE VEEBIPOES PAKUTAVAD MAXXISE AUTOREHVID

Maxxis pakub suurt valikut autorehve, mille seast on kõigil võimalik leida endale vajalik mudel. Victra Sport VS-01 rehvid sobivad sportliku sõiduki omanikele, kes tegelevad motospordiga ning vajavad rehve, mis võimaldavad suurel kiirusel ohutult sõita ning teha äkilisi manöövreid, seejuures vähendavad ka sõidumüra. Victra MA-510 rehvid tagavad teie ohutuse suurendatud haardumisega ning hea veojõuga märjel teel. Samas säilib teel püsimise stabiilsus kõrgetel kiirustel ja võite rahus nautida mugavat ning vaikset sõitu. MA-1 universaalrehvid sobivad pea kõigile sõiduautodele ning tagavad vähendatud vesiliu tekkimise võimaluse, kütusesäästlikkuse ning pika rehvi eluea. MA-P1 rehvid pakuvad head juhitavust, vähendatud sõidumüra ning suuremat sõidumugavust, lisaks täiustatud veojõudu nii märjal kui kuival teel. UE-103 rehvid on kaubiku rehvid, mis tagavad pikaajalise rehvimustri kulumise, sõidustabiilsuse, vähendatud vesiliu tekkimise võimaluse, sujuva sõiduelamuse ning madala sõidumüra taseme.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1429
kuva rohkem 20
1429
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse