Valitud filtrid

Hankook Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

HANKOOK REHVID

Hankook rehvid ei pruugi laiema publiku hulgas olla just kõige tuntum nimi, kuid see ettevõte on teiste rehvitootjate seas kasvanud üheks kõige tuntumaks. Hankook asutati 1941. aastal Koreas ning kandis nime Chosun Tire Company. Hankook avas hiljuti ka uhiuue rehvitootmistehase Põhja-Ameerika Tennessee osariigis. Lisaks muudele riikidele toodavad nad ka suure osa oma rehvides Lõuna-Koreas, kus iga rehv vaadatakse hoolikalt üle ning võrreldakse kõige kõrgema standardi rehvinäidisega. Igale rehvile antakse seejärel tasemehinnang (A, B või C), pärast mida vaadatakse iga rehv veelkord hoolikalt üle ning alles siis saadetakse edasi klientidele.

Hankook pakub oma tooteid nii oma kodumaal toodetud autodele kui ka välismaa omadele. Hankook rehve valmistatakse laias valikus nii uutele autodele kui ka asendusrehvideks. Hankook on üks maailma juhtivaid rehvitootjaid, mis valmistab oma toodangut nii autodele, kaubikutele, veoautodele, treileritele, bussidele, vagunelamutele, maasturitele ja miljonile muule sõidukile. Arvestades, et nad müüvad oma toodangut 185-s riigis üle maailma, on nad rehvide läbimüügi koha pealt seitsmendal kohal maailmas. Hankooki rehvide näol saate oma raha eest alati piisavalt väärtust ning nende rehvid on aja jooksul alati järjepidevalt hästi käitunud. Lisaks sellele on Hankook üpriski kaua tegelenud erinevate rallialadega, kus nende tipptoode on hea haarduvusega rehvid. Kui te otsite suurepäraseid rehve taskukohase hinnaga siis pole tarvis Hankooki tootevalikust kaguemale minnagi!

HANKOOKI REHVIDE OMADUSED SÕIDUAUTODELE

Hankookil on suur hulk erinevaid sõiduautodele mõeldud rehve, millest kõige prominentsemad on nende Optimo ja Ventus seeriad.

Optimo seeria läbivad tunnused on suurepärane haakuvus teega, seda nii kuivades kui ka märgades oludes ning parendatud vesiliu ohu vältimine.

Ventus seeria puhul on keskendutud pidurdusele ning loomulikult ka sõidumugavusele. Lisaks sellele on Ventus seeria kallimas osas olevatel rehvidel ka oluliselt parem stabiilsus suuretel kiirustel ning loomulikult ka kõrgem vastupidavus ning kõik muu omadused, mis on olemas ka Optimo seerial.

REHVID 4x4 JA MAASTURITELE

Hankookil on teie 4x4 ja maastur tüüpi sõidukitele pakkuda väga lai valik erinevaid rehve. Olenevalt tüübist pakuvad need nii sõidumugavust linnas, kui ka tööhobuseks mõeldud rehve igale pinnasele ja kõikidesse keskkondadesse. Kõik Hankooki maastikurehvid on tavaliselt ehitatud olema kulumiskindlad ning mugavaks sõitmiseks. Kõige targem valik oleks vaadata igat rehvitüüpi eraldi ning teha otsus teie sõidustiili ning sõidukohas tavaliselt valitsevate keskkonnatingimuste kohaselt.

REHVID VEOAUTODELE JA BUSSIDELE

Nagu ka teiste rehvitüüpide puhul, on Hankookil ka selles tootesegmendis teile pakkuda lai valik erinevateks olukordadeks mõeldud rehve. Nende rehvide puhul on tähelepanu pandud just kütusekulu vähendamisele ning ideaalsele juhtimisele. Lisaks sellele on selle seeria rehvidel ka hea kulumiskindlus.

Uute rehvide valimisel ei tohiks otsustavaks faktoriks saada mitte hind vaid hoopis ohutus ning sõidukindlus. Kvaliteetsed rehvid muudavad liiklemise ohutumaks nii teile kui ka teistele liiklejatele. Pealegi pole kvaliteetsete rehvide valimine meie veebipoe kaudu teab mis keeruline ülesanne. Mõelge välja mida teil täpselt vaja on ning õige pea saategi lihtsalt ja kiirelt uued ning kvaliteetsed rehvid oma sõidukile alla panna.

Võrrelge kuni 4 toodet:

2460
kuva rohkem 20
2460
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse