Valitud filtrid

Michelin Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

MICHELINI AJALUGU

Michelin grupp alustas tegevust 1889. aastal kummitöötlustehase ostuga. Michelin on üks esimesi jalgrataste ning autode õhkrehvide tootjaid. Lisaks sõiduautode, veokite, motospordi ja mootorrataste rehvidele tootab Michelin alates 1981. aastast ka lennumasinate rehve ja on nüüd laiendanud oma valikut ka põllutööstusmasinate, kosmosesüstikute ja erisõidukite rehvide võrra.

MICHELINI REHVIDE VALIK

Aegamööda on Michelin kasutanud uusi kontseptsioone ja jätkanud oma rehvide täiustamist. Viimaste innovatsioonide seast võib leida auto suverehvid Michelin Pilot Sport 3 ning talverehvid Michelin Alpin A4. Michelini autorehve testivad sõltumatud ettevõtted ning tagasiside on olnud positiivne. Näiteks Michelin Primacy Alpin PA3 talverehvid said kõrgeima hinde ADAC rehvitesti käigus 2010. aastal, sama testi käigus said Michelin Energy Saver suverehvid teise koha aastal 2012. Michelin paneb rehvide tootmisel rõhku keskonnasäästlikkusele ja toetab keskkonnasõbralike autode tootmist. 2012. aastal kuulutati Michelin juba teist korda aasta parimaks rehvitootjaks.

PAREM JÕUDLUS MICHELINI REHVIDEGA

Igal tarbijal on omad põhjused miks mõnda toodet eelistada, eriti kui see puudutab nende isiklikke sõidukeid. Michelini rehvid, oma pika tootmisajalooga, on seda alati arvesse võtnud ning just seda peegeldavad ka nende XMCL rehvid. Need rehvid sisaldavad innovatiivset kummi koostisainet, mis aitab kaasa jõudlusele ning madala kulumisfaktoriga pikendab see rehvi eluiga.

Neid rehve eelistavad paljud juhid suurepäraste sõiduomaduste tõttu. Kui ostate Michelini rehve meie veebipoest, saate osa ka Michelini Akustilisest Tehnoloogiast (MAT), mis vähendab märkimisväärselt sõidumüra ja vibratsioone. Ohutus ning taskukohasus on lahutamatu osa Michelini rehvide väljatöötamisel. Kuigi enamus rehve suudab pakkuda sõidumugavust igapäevastes oludes, paljastavad väljakutset pakkuvad ning mitmekülgsed teeolud nende tõeliselt erinevad ning olulised omadused.

PARIM MICHELINI REHVIDE PAKKUMINE

Valides õiget tüüpi rehvid vastavalt oma vajadustele, saate kindlad olla, et nad pakuvad teile parimaid sõiduelamusi. Ostes Michelini rehve saate osa võimalusest avastada uusi sõidulahendusi. Michelini jaoks on tarbija vajadused alati prioriteediks ja pakkudes innovatiivseid tehnoloogilisi arendusi on Michelin panustanud rehvi kvaliteedi määratlemisse nii minevikus kui ka tänapäeval.

Michelini rehvide ostmine annab teile eelise, pakkudes võimalust parandada oma sõiduelamust. Teil on võimalus kiirelt ja täpselt määratleda, milline toode vastab täpselt teie vajadustele meie veebipoe otsinguparameetrite abil.

Võrrelge kuni 4 toodet:

3080
kuva rohkem 20
3080
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse