Valitud filtrid

Yokohama Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

YOKOHAMA REHVID TAGAVAD TÄIELIKU TURVALISUSE NING SUURE JÕUDLUSE

Igasuguste teeolude puhul, millega juhina silmitsi seisate, on teie jaoks olulised kaks faktorit, millele võiksid teie sõiduki rehvid vastata – vajate suurepärast veojõudu ja kiiret ning tõhusat vee äravoolu suunamist. Need nõudmised aitavad teil tagada mitte ainult teie kaasreisijate ohutust, aga ka teiste teel olevate sõitjate ohutust. Yokohama rehvid on tuntud kui suure veojõuga ja kõrge kvaliteediga rehvid, mis tagavad tarbijate rahulolu terves maailmas.

Olenemata sõiduoludest ja keskkonnast või sõiduki tüübist, mille jaoks rehvid on mõeldud, omavad Yokohama rehvid suurepärast jõudlust ning on igati võimekad. Mitmed sõidukitootjad hindavad Yokohama rehve kõrgelt ning pakuvad neid kui originaalosi oma pakutavate sõidukite juurde. Seda võib näha ka kui soovitust osta Yokohama rehve.

YOKOHAMA REHVID PAKUVAD SUUREPÄRASEID SÕIDUELAMUSI TASKUKOHASE HINNA EEST

Yokohama võtab väga tõsiselt klientidele pakutava kvaliteedinõude täitmist. Nende insenerid töötavad selle nimel, et toota kõrge kvaliteediga rehve, millel on suur mõju ka nende jõudlusele. Näiteks nende Advan talverehvid on väga võimekad tänu asümmeetrilisele rehvimustrile ja kõrge kvaliteeditasemega kummi koostisosadele.

Yokohama kõrgete kvaliteedinõuded peegelduvad madalas rehvi pinna kulumises ning rehvi pikas elueas. Kuigi Advan talverehvide välja töötamine ja tootmine on olnud tehnilisel tasandil rasket väljakutset pakkuv, jõuavad need tarbijateni siiski taskukohase hinnaga, et pakkuda esmaklassilist konkurentsi tarbijale suunatud turul.

OSTKE TÕHUSTATUD MUSTRIGA YOKOHAMA REHVE

Yokohama on tuntud ja tunnustatud nimi rehvitootjate seas terves maailmas, sest Yokohama toodab äärmiselt kõrge kvaliteedistandardiga tooteid. Nii tööstus kui tarbijad usaldavad Yokohama rehvide kvaliteeti. Rehve leidub mitmes eri vormis ning need on disainitud vastama sõidukite erivajadustele.

Yokohama rehvide hinnad on kujundatud nii, et tarbijad saaksid taskukohase hinna eest parima kvaliteediga rehvid. Yokohama teadvustab, et rehvide turul on tugev konkurents ning, et tarbijad otsivad rehve, millel on hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Rehvide tõhusus on esmane prioriteet. Seda näitab ka Advan talverehvide populaarsus tarbijate seas. Nende rehvide unikaalne asümmeetriline muster tagab hea teel püsimise ning veojõu mitmesugustes oludes. Rehvide eelis seisneb ristuvates soontes rehvimustril, mis aitavad tõhusalt suunata vee äravoolu, ning seda ka lume ja muda korral. Kliendid, kes ostavad Yokohama rehve veebist, teavad, et investeerivad ohutusse sõiduelamusse.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1802
kuva rohkem 20
1802
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse