Valitud filtrid

215 65 R16 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Rehvid-Online toob klientideni ülemaailmselt tuntud kaubamärgid

Klientide rõõmuks on Rehvid-Online e-poes saadaval ülemaailmselt tuntud mõõduga rehvid 215 65 r16 parimatelt tootjatelt kes kasutavad uudseid ja juhtivaid tehnoloogiaid rehvide valmistamise valdkonnas, olles samas keskendunud jätkusuutlikke lahenduste pakkumisele, et pakkuda oma klientidele ülimat sõidurõõmu, turvalisust ja meelerahu. Rehvid-Online ei ole kaubavalikut üles ehitanud üleöö, saadaoleva mõõduga rehvid 215 65 16 on muutunud väga populaarseks ning seetõttu on kasvanud ka nende valik e-poes märgatavalt.

Levinumad rehvimõõdud ühilduvad paljude autodega

R16 215 x 65 rehvid on eelistatud valik paljude autotootjate jaoks üle maailma, näiteks KIA, Nissan, Skoda, Renault, Audi, Subaru, Volvo, BMW, Mercedes Benz, Ford jne. Rehvid, millel on rehvimõõt 215 65 r16, on saanud klientidelt suurepärase tagasiside ja hinnangu. Samuti on sarnase mõõduga rehvid tuntud kui rehvid 215 65 r16 soodsate hindadega, aga on omadustelt võrdsed tipptasemel rehvimargi rehvidega. Võtke juba täna ühendust Rehvid-Online e-poe klienditoega, et saada lisateavet r16 215 x 65 rehvide kohta, mis aitab leida teie autole sobivaima hinnaga r16 65 215 rehvikomplekti. Universaalsed 215 65 r16 rehvid omavad üldist tugevat ja kindlat konstruktsiooni, mis suurendab sõiduki stabiilsust ja vastupidavust võimalikele äkilistele sündmustele teel ning ka selle kandevõimet.

Rehvitootjate pühendumusest võidab ka autojuht

Olles pühendunud innovatsioonile ja võttes pidevalt kasutusele uusi tehnoloogiaid, mis muudavad rehvid turvalisemaks, arukamaks ja autodele sobivamaks on muutunud ohutumaks ja paremaks ka autojuhtide elu. Aastate jooksul on erinevad rehvitootjad arendanud välja arvukalt uuendusi, mis on kõik kandunud üle erinevatele rehvimõõtudele ja liikunud rahvusvaheliselt eelistatud kaubamärkide hulka ja saadaval tänu sellele järjest suuremale tarbijaskonnale üle maailma.

Võrrelge kuni 4 toodet:

995
kuva rohkem 20
995
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse