Valitud filtrid

Maasturi / 4x4 / SUV rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


KUIDAS VALIDA VEEBIST PARIMAID 4X4 REHVE

Kui kaalute uue parimate 4x4 rehvikomplekti soetamist oma sõiduki jaoks, siis vajate tegevusplaani, vastasel juhul ootab teid ees murettekitav ja väga segadusse ajav kogemus. Seda sellepärast, et teile pakutavate rehvide valik on suur ja mitmekesine. Ülesandele lähenemiseks on mitmeid võimalusi: võite küsida nõu perelt, sõpradelt ja kohalikult juurvilja müüjalt; võite soovitusi otsida interneti foorumitest või külastada oma kohalikku rehvide jaemüüjat, et neilt hindade osas nõus saada. Juba nende nõuannete lugemine on piisav, et inimesi segadusse ajada. Seetõttu saame teie probleemist aru ning oleme loonud veebilehe, mis aitab teil maasturite ja 4x4 rehvide müügipakkumisi internetist leida lihtsalt ja kiirelt.

Otsides oleks teile ette sattunud igat tüüpi rehve alustades 4x4 offroad rehvidest, maastikurehvidest ja lõpetades kõrge profiiliga disainerpakkumistega ning palju muudki. Niisiis, mida peaksid silmas pidama oma uute rehvide otsingutel? Kui teil on küllaltki kaasaegne auto mudel, siis on selle varustuse osana tõenäoliselt saadaval sisekummita rehvid 4x4 sõidukitele, mis on populaarsed mitmetel põhjustel. Esiteks sellepärast, et torkeaugu tekkimisel jooksevad nad õhust tühjaks märkimisväärselt pikema aja jooksul, mis võib teile anda piisavalt aega, et sõidukit kontrollida ning seeläbi vähendada rehvi vigastuse ohtu või midagi veegi ohtlikumat!

Meie veebileht on ainus, kes teile niivõrd laia valikut rehve pakkuda saab. Meie tootevalikus on nii 4x4, suv, maastiku, offroad kui ka lihtsalt maasturite rehvid. Meie juurest oma valikut tehes peate lihtsalt kindlad olema, et valitud saavad õiget tüüpi ning vajaliku märgistusega rehvid. Tootevalikust leiate nii professionaalseid, kui ka väiksemate tootjate rehve. Me saame teile pakkuda nii äärmiselt soodsaid, kui ka rehve, mis on loodud säästma teile kütust, parandama sõidumugavust ja tagama teile parima haakuvuse igasugustes oludes.

Rehvide valimisel on oluline teada oma kodu- või töökohas valitsevate keskkonnatingimuste mõju oma uutele rehvidele. Näiteks on osadel rehvidel parem haakuvus, kuid kulutavad rohkem kütust, samas on osad mõeldud pigem suviseks sõiduks ja teised jälle kasutamiseks talvistes tingimustes. Lõppkokkuvõttes on viimane sõna teil ning valima peaksite omaduste ning mitte hinna järgi.

Lisaks sellele on oluline järgida ka oma sõiduki tootja poolt antud juhiseid. Tihti on neil juba tehases katsetatud teatud tüüpi rehvid, mille puhul nad saavad kindlalt väita, et just need rehvid on teie maasturile või muule sõidukile kõige efektiivsemad, turvalisemad ja mugavamad. Olenemata, et enamus sellise tüübi rehve on loodud sõitmiseks kardinaalselt erinevates tingimustes, on olemas ka universaalrehve, mis on loodud särama kõikides tingimustes, eeldusel, et te ei ürita nendega sõita oludes, mille tarbeks on mõeldud pigem spetsiaalsed rehvid.

4X4 MAASTURI- JA OFFROAD REHVIDE OMADUSED

Parimatel sisekummita maasturirehvidel on erinevad omadused, on võimalik valida kolme põhilise 4x4 tüübi vahel:

  • maantee tüüp, disainitud 90% maanteel ja 10% maastikul sõitmiseks
  • kõik maastikud, sobilik 60% maanteel ja 40% maastikul sõitmiseks
  • mudamaastik, soovitatav 15% maanteel ja 85% maastikul sõitmiseks.

Loomulikult võivad SUV rehvide hinnad erineda vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eelistatud disaini tootmisele. Kui sõidate enamasti tavateedel, siis maantee rehvid sobivad teie nõudmistega. Need rehvid tagavad parema teel püsimise ja kütusesäästu ning lisaks pakuvad just need rehvid eelist kulumise vastu. Isegi suurem hinnavahe rehvide puhul võib hiljem muutuda kiirelt hoopiski säästetud rahaks, kui te rehve nii tihedasti vahetama ei pea.

Võrrelge kuni 4 toodet:

14719
kuva rohkem 20
14719
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse