Valitud filtrid

Goodyear Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

GOODYEAR REHVIDE AJALUGU

Frank A. Seiberling asutas Goodyear firma 1898. aastal Ohios. Nad tootsid algselt hobuseraudu, jalgratta- ja vankrirehve, tuletõrjevoolikuid ning isegi kummist pokkerižetoone. Goodyear tootis esimesed maastikurehvid 1921. aastal ning toodab tänaseni rehve autodele, veokitele, maasturitele, nelikveolistele sõidukitele ja bussidele.

Autorehvid

DuraGrip autorehvid pakuvad kütusesäästlikkust, suuremat vesiliukindlust, pikemat rehvi eluiga, paremat juhitavust ning vaiksemat sõiduelamust. DuraGrip rehvid pakuvad ka lühemat pidurdusteekonda nii kuival kui märjal teel ning nad on keskkonnasõbralikud. UltraGrip 8 rehvid on hea haarduvusega talverehvid, mis tagavad lühema pidurdusteenonna lume korral, parema juhitavuse ning suurema vesiliukindluse. Vector 5+ ja Eagle Vector 2+ rehvid pakuvad paremat haarduvust igasuguste teeolude korral. Eagle F1 Asymmetric 2 rehvid aitavad säästa kütust, pakuvad lühemat pidurdusteekonda ja paremat juhitavust.

MAASTURITE JA NELIKVEOGA SÕIDUKITE REHVID

EfficientGrip maasturi rehvide kujundus tagab kütuse säästlikkuse, lühema pidurdusteekonna nii märja kui kuiva tee peal ja rehvi pika eluea. Cargo Marathon rehvid on vesiliu tekkimise vastase mustriga, parema juhitavuse ja haardumisega vaikset sõitu pakkuvad rehvid. Cargo G26 rehvid tagavad püsiva haarduvuse, vaikse ning mugava sõidu. Cargo UltraGrip 2 rehvid on hea veojõu ja suure kandevõimega. Wrangler AT/SA+ rehvid pakuvad suurt jõudlust ning sobivad hästi sõidukitele, mis sõidavad nii teel kui maastikul. Wrangler AT/SA rehvid on vastupidavad torkeaukude suhtes, paranenud haardevõimega mudasel pinnal ning pakuvad head teel püsimist märjal teel. Wrangler DuraTrac rehvid pakuvad suurt veojõudu nii sügavas mudas kui lumes, vaikset sõitu ning suurendatud veojõudu kruusateel.

GOODYEARI INNOVATIIVSED TEHNOLOOGIAD:

Mobiilrehvid ehk isetoetuvad rehvid, mis töötati välja 2005. aastal aitavad teil teel püsida ka siis, kui rehv on õhust tühjaks jooksnud, kuid te pole veel autotöökotta jõudnud. Aktiivpidurdusega rehvide tehnoloogia, mis töötati välja 2007. aastal aitab parandada juhitavust järsu pidurdamise ajal. 2008. aastal töötati välja Goodyear SmartWear tehnoloogia, mis paljastab uut mustrit kulumise käigus selleks, et säilitada vesiliugu vähendavaid omadusi terve rehvi eluea jooksul. 2011. aastal parandati jäikust ja stabiilsust patenteeritud 3D-BIS-tehnoloogiaga (Block Interlocking System). 2013. aastal tõhustati haardumist uue tehnoloogiaga, mis vähendas ka kütusekulu ilma jõudlust ohverdamata. Innovatsioonid ei lõpe siin. Goodyear tegeleb pidevalt uurimustöö ja tehnoloogiliste arendustega, et tuua teieni paremad rehvid, mis tagavad ohutuse, vaiksema sõiduelamuse ja mugavama sõidu.

Võrrelge kuni 4 toodet:

2337
kuva rohkem 20
2337
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse