Valitud filtrid

Kaubiku Suverehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


OSTES UUSI KAUBIKU SUVEREHVE SOODSALT

Kõik tootjad soovitavad kasutada iga aastaaja jaoks vastavaid rehve. Suvel peaksite sõitma suverehvidega ja talvel vahetama need talverehvide vastu välja. Ärge arvake, et aastaringsed rehvid suudavad täielikult asendada nii talve- kui suverehve. Ei, nende disain ei taga igaks aastaajaks mugavust ja ohutust. Suvel on parem kasutada kaubiku suverehve. Neil on erinevad rehvimustrid ja koostisained, mis tagavad sooja ilmaga parema teel püsimise ja seda nii märjal ja kuival teel.

PARIMAD KAUBIKU SUVEREHVID

Continental rehvide tootmisel on kasutatud kõige uuemaid tootmistehnoloogiaid ja need vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Kaubikute suverehve kirjeldab stabiilsus erinevate temperatuuride ja suvepäevade ajal. Continental pöörab erilist tähelepanu mugavusele. Selle tootja suverehvide valimine tähendab sujuvat sõitu ja vibratsiooni vähendamist. Lisaks rakendab tootja innovatiivset disaini, mis tagab madalama veeretakistuse.

Michelin toodab kaubikutele mitmesuguseid rehve, kaasaarvatud suverehve. Ränidioksiidi kasutamine rehvi koostises kindlustab märjal teel parema juhitavuse ja pidurduse. Spetsiaalsed polüestrist traadiümbrised ja terasvööd pakuvad lisatugevust ja vastupidavust.

KUST OSTA KAUBIKUTE SUVEREHVE

Kaubikutele saab suverehve osta ka oma kohaliku jaemüüja käest, kuid nende valik kipub tavaliselt olema piiratud ning tihti püüavad nad teile müüa rehve, mis on parim neile, küll aga mitte teile. Meie veebipoest leiate absoluutselt suurima valiku rehve. Parimad kaubiku suverehvid on ainult mõne hiirekliki ulatuses. Odavad kaubiku suverehvid pole kunagi olnud nii lihtsad leida. Peate ainult teadma, milliseid rehve teil tarvis läheb. Selle info leiate lihtsasti oma tootja poolt teie kaubikuga kaasa antud dokumentatsioonist või siis nende endi kodulehelt. Meie veebipoe eelis võrreldes jaemüüjatega on segavate faktorite puudumine. Ehk meeldib ka teile, nagu teistele, poes üksinda ringi vaadata ning teha valik endale sobival ajal.

Võrrelge kuni 4 toodet:

3769
kuva rohkem 20
3769
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse