Valitud filtrid

Kaubik rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


KAUBIKU REHVIDE MÜÜK

Olenemata, kas teil on ainult üks või terve autopark kaubikuid, peaks iga omaniku esmane eesmärk olema kaubikute turvaline teel püsimine. Kui teie kaubikud töötavad oludes, kus need puutuvad kokku kehvade ilmastiku- ja teeoludega peaks kaubikute rehvid omama veelgi suuremat tähtsust. Teie kaubikute heaolu kaitsevad vaid rehvid, ehk olge kindlad, et tehtud sai õige valik! Samuti saate oma kütusekulusid kontrolli all hoida õigesti valitud rehvidega. Seetõttu on meie veebileht teile parim valik. Parimad kaubiku rehvid oma meie veebilehelt leitavad vaid mõne nupuvajutusega.

Oma kaubikutele uute rehvide otsinguil peaks üks põhitingimusi olema õige rehvitüübi valimine, mis sobiks kokku teie vajadustega. Kui vajate kõrge kulumiskindluse ja kütusekulu vähendavaid rehve siis peaksite meie veebilehelt otsima just selliste omadustega rehve. Sellised näitajad võivad tulevikus teie rehvide käitumist mõjutada ka tulevikus.

Kui te olete inimene, kes vastutab oma ettevõttes masinapargi eest, siis peaks teie esmane põhitingimus olema rehvide sõidukõlblikkuse jälgimine. See ei ole oluline mitte ainult teie kaubikute ohutuse tarbeks, vaid ka teiste liiklejate jaoks. Teame ju kõik, et kas või ühe kaubiku kaotus võib kalliks maksma minna! Lisaks tuleks pidevalt jälgida ka rehvide õhusurvet ning lisaks ka mustrisügavaust. Ära ei tohiks unustada ka, et rehve peab pidevalt kontrollima, et seal ei oleks muhke ega teisi kahjustusi. Vaid nii saate kindlustada, et teie sõiduk, millest te sõltute, teid muretult ka tulevikus teenib.

ÕIGESTI VALITUD KAUBIKU REHVID AITAVAD KULUSID KOKKU HOIDA

Kulude kokkuhoiuks õigete rehvide valimine ei pruugi alati olla just kõige lihtsam ülesanne. Meie veebileht saab teid sellega aidata. Olgugi et, hind on sealjuures üks oluline faktor, on samas ka oluline, et järgitaks teisi näitajaid. Kergete kaubikute puhul tasub arvesse võtta ka laadungi kaaluga seotud probleeme. Tihti loetakse parimaks rehvimustriks suundmustrit, seda just sõitmiseks lumega, veega ja lörtsiga kaetud teedel, mis tihti talvekuudel ette tuleb. Sellised rehvid pakuvad teedel sõites ideaalset haakuvust ning suurepärast kiirendust.

Tippklassi rehvide poolt pakutav hea haakuvus pakub seda soojematel aastaaegadel. Lisaks on sellistel rehvidel ka suuremad turvaomadused, mis kaitsevad nii teie juhti, kaubikut, teisi liiklejaid kui ka teie hinnalist veost!

Raskematele kaubikute puhul on soovitatav kasutada mitte-suundmustrit, mille jaoks vajaminevad rehvid leiate meie veebilehelt. Pange vaid paika endale sobivad parameetrid ning soodsad pakkumised saabuvad sekunditega. Meie veebilehe näol on tegemist ideaalse tööriistaga, mis ei paku teile pelgalt kulude kokkuhoidu, vaid aitab teil leida ka absoluutselt kõige sobivama lahenduse teie kaubikutele. Meiega koostööd tehes võite peagi veenduda, et meie veebileht on kõige sobivam kõik-ühes lahendus, mis aitab teil leida nii rehve, velgi kui ka isegi nende paigalduseks vajalikke teenuseid ja kõike seda parima hinnaga!

Võrrelge kuni 4 toodet:

2474
kuva rohkem 20
2474
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse