Valitud filtrid

205 55 R16 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Kvaliteetsed rehvid on varustatud juhtimist parandavate omadustega

Rehvid-Online valikus olevad rehvid, millel on rehvimõõt 205 55 r16 on varustatud soonte ja kolmekordse raadiusega turvise konstruktsiooniga, et suurendada teel paremaks püsimiseks kontaktpinda ja pakkuda paremat veojõudu, koos kindla ja stabiilse juhitavuse ja täpse teravusega kurvi läbimisel. Valikus olevad 205 55 r16 rehvid on sisemiselt konstrueeritud tugevdava tehnoloogia abil, samas kui rehvimuster on väliselt kujundatud optimeeritud sügavate joonte abil, et säilitada oma kuju ja pakkuda alati sujuvat sõidukogemust. Rehvid mõõduga r16 55 205 ja 205 r16 55 toimivad hästi erinevate tingimustega maanteedel ja ei sobivad ka kõige erinevamate ilmastikuolude jaoks. R16 205 x 55 mõõdus rehvide valmistamisel on kasutatud spetsiaalse koostise ja tehnoloogiaga rehvisegu, mis suurendab veelgi uskumatut haarduvust märjal ja kuival pinnal sõites ning pikendab ka märgatavalt rehvide kasutusiga.

Rehvid-Online aitab leida sobivad rehvid igale sõidukile

Ostes rehvid 205 55 16 ja võite kindel olla, et saate rahakotti jääb tunduvalt rohkem raha alles ja saate samal ajal nautida ülimat jõudlust ja vankumatut turvalisust. Kuna Rehvid-Online kaubavalikus on saadaval rehvid 205 55 r16 soodsate hindadega üle maailma tuntud tootjatelt, ei ole teie sõidule piiranguid ühelgi aastaajal ega mis tahes maastikul. Kui soovite kvaliteeti, siis on hea valik rehvid 205 55 r16, mille omaduste hulka kuuluvad müra vähendav tehnoloogia, suurepärane haardumine märjal pinnal ja kergel lumel.

Pühendumus kvaliteedile ja turvalisusele parima hinnaga

Rehvid-Online e-poes on klientidel tagatud parimad hinnad turul, loomulikult selleks, et saaksite nautida suurepäraste ülemaailmselt tunnustatud ettevõtete toodetud erinevate kaubamärkide tootevalikut. Tänu kauaaegsele kogemusele on tagatud kvaliteetsed ja turvalised rehvid ning tänu heale koostööle tootjatega on võimalik klientidele pakkuda kvaliteetseid tooteid parima hinnaga. Sõltumata sellest, kas sõidate Hyundai, Subaru, BMW, Audi, Skoda või mis tahes muu valitud meelepärase sõidukiga, siis võite kindlad olla, et leiate meie tootevalikust enda armastatud sõidukile parimad rehvid, mis pakuvad kvaliteeti ületamatu hinnaga.

Võrrelge kuni 4 toodet:

561
kuva rohkem 20
561
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse