Valitud filtrid

Pirelli Cinturato P7 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Hinnakategooria

Pirelli kaubamärk esindab ajaloolist kvaliteeti

Itaalia kaubamärk Pirelli on juba üle 140 aasta loonud uuenduslikke kummi- ja rehvitooteid, mis on tööstust kujundanud ning rehvid cinturato p7 pirelli on sellele hea kinnitus. Pirelli on juba pikka aega olnud kvaliteedi, ohutuse ja jõudluse sünonüümiks ning on rehvide disaini ja innovatsiooni pioneer ja seetõttu ei erine oma eelkäijatest ka rehvid pirelli cinturato p7. Aastate jooksul on kaubamärk olnud paljude tippmootorispordiürituste, sealhulgas Formula 1 Grand Prix, FIM World Superbike Championship, Mille Miglia ja kuulsa 1907. aasta Pekingi-Pariisi võidusõidu ametlik tarnija. Tänapäeval on Pirelli enam kui saja luksusautomargi, sealhulgas Aston Martini, Audi, Bentley, BMW, Ducati, Ferrari, Lamborghini, Mercedes Benz ja Porsche rehvitarnija originaalpartner.

Miks enda autole osta pirelli cinturato p7 rehvid

Rehvid-online valikus on saadaval rehvid pirelli cinturato p7 soodsalt ning tänu sellele on tegemist klientide eelistatuima valikuga just nende jaoks kes eelistavad oma sõiduki jaoks kasutada parima hinna ja kvaliteetdi suhtega rehve. Rehvid on valmistatud unikaalselt formuleeritud protektorisegust, mis sisaldab suure kontsentratsiooniga ränidioksiidi ja madala õlisisaldusega. Selle tulemuseks on lühemad pidurdusmaad ohutuse tagamiseks ja suurem kütusesäästlikkus kulude kokkuhoiuks. Tänu asümmeetrilisele turvisemustrile pakuvad rehvid usaldusväärset veojõudu nii märjal, kuival kui ka kergel lumel. Müra vähendamine on saavutatud tänu arvukatele sammudele ja turviseploki mõõtmete ainulaadsele disainile. Lamellid võimaldavad veepinna murdmist, et saavutada otsene kokkupuude teega, ning neli laia ümbermõõdulist soont kaitsevad aquaplaningi eest, juhtides vett turvise alt ära.

Kas pirelli cinturato p7 rehvid on hinda väärt

Pirelli cinturato p7 hind on täiuslik kombinatsioon mugavusest, juhitavusest ja haarduvusest maanteel kasutatavatele sõidukitele. Terve hooaja vältel kasutamiseks sobivate rehvide funktsionaalsus ja tootmisprotsess on optimeeritud minimaalse süsinikujalajälje tekitamiseks, mis on sertifitseeritud Pirelli EcoImpact ikooniga. Usaldusväärne veojõud muutuvates ilmastikutingimustes, keskkonnasõbralikud omadused ja juhitavus muudavad rehvid ideaalseks aastaringseks valikuks luksusautodele. Eelpool mainitud omaduste tõttu eelistavad paljud sõidukiomanikud neid rehvimüüjaid, kelle valikus on müüa pirelli cinturato p7 rehvid.

Võrrelge kuni 4 toodet:

60
kuva rohkem 20
60
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse