Valitud filtrid

Continental Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Näita kõike

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

CONTINENTAL: REHVID MIS ON MÕELDUD JUST TEILE!

Continental rehvid on vaid ühed paljudest Continental AG toodetest. Lisaks rehvidele pakub Continental autotööstuses tootmiseks vajalikke osi. Selles on Continental AG globaalne turuliider. Saksamaal on Continentali bränd kõige suurema läbimüügiga, mistõttu võite kindlad olla, et teete oma sõidukile õige valiku. Miljonid kliendid üle maailma ei saa eksida, tehke ka teie õige valik ning valige Continental rehvid.

CONTINENTAL ON GLOBAALNE ETTEVÕTE

Ettevõte loodi 1871. aastal Hannoveris, kus paikneb nende peakorter tänase päevani. Juba ettevõtte algusaegadel töötas Continental AG heaks tagasihoidlikud 160 000 alluvat, 200 asukohas, 46 riigis. 2008. aastal omandas ettevõtte Schaeffler Group, mis on Franconia ettevõte, tänu millele kasvas Continental veelgi suuremaks ja saab nüüd rehvide tootmisel veelgi enam keskenduda maailmaklassi teadus- ja arendustegevusele, mille poolest nad nii populaarseks kunagi üldse said.

CONTINENTAL REHVID – KVALITEETNE TOODE IGAKS OLUKORRAKS

Juba algusaegadel olid Continental rehvid innovatiivsed tooted, mis panid alguse uutele trendidele. 1904. aastal arendas Continental välja maailma esimesed õhuga täidetud rehvid. 1908. aastal lisandus innovatsioonide rodule eemaldatav velg. Suur valik Continental rehve annab tarbijatele võimaluse leida sobivad rehvid pea iga sõidukitüübi jaoks. Valikus on suve- ja talverehve autodele, mootorratastele ja jalgratastele, lisaks on rehve kaubikutele ja maastikusõidu tarbeks. Tarbijad, kes on Continental rehve proovinud on oma rahulolu märgiks andnud enamasti head või väga head tagasisidet. Rehvid on enamjaolt suunatud keskklassi turusegmendile. Tarbijad on rahul ka hea teenindusega ning tiheda edasimüüjate võrgustikuga, mis teeb professionaalse abi leidmise ning nõu saamise lihtsaks, selleks, et leida suure valiku seast enda jaoks sobivad rehvid ning rehvide paigaldusvõimaluse.

Continental rehvidel on hea maine. Juba mitmeid aastaid toodavad nad rehve, mis on Saksamaal enim müüduimad rehvid. Kliendid on veendunud rehvide heades omadustes ning suutlikkuses ja on rahul ka rehvide hinnaga.

CONTINENTAL REHVIDE TÜÜBID

Continental toodab rehve väga laias valikus ning kõikvõimalikele sõidukitele. Nende 136 aastase ajaloo ning arengu jooksul keskenduvad nad kolmele grupile:

Asendusrehvid autodele, kaubikutele ja maasturitele ning uutele autodele.

Sõiduautodele pakub Continental kõrgjõudluslikke rehve, mille peamised omadused on täppisjuhtimine, suurepärane haakuvus ning üldine sõidumugavus kõigis oludes. Lisaks sellele on enamus Continental rehve loodud vähendama kütusekulu, rehvimüra ning vesiliugu. Samas ei tohiks unustada ka, et Continental rehvid pakuvad teile ka mobiil- ja isetoestuvaid rehve, mis aitavad teil rehvi purunemise korral teeninduspunkti jõuda. Selleks kasutab Continental nende patenteeritud ContiSeal tehnoloogiat, mis suleb torkevigastused automaatselt. Selle tehnoloogiaga on olukorrad, kus te abitult tee ääres seisate mineviku probleem.

Maasturite puhul keskendub Continental samadele omadustele, mis sõiduautodegi puhul, aga lisab juurde ka parendatud pidurduse, väiksema kulumise ning loomulikult maasturite puhul ka ideaalse haakuvuse absoluutselt igasugustes oludes.

Olgugi et Continental rehvid pakuvad teile kõiki eelpoolnimetatud omadusi ja rohkemgi veel, peaksite enne rehvide ostmist korraks mõtlema, millised on tingimused, kus te oma rehve kasutama hakkate. Teame ju kõik seda vana ütlust – „Kui üks asi on hea kõigeks, ei ole see hea millekski“.

Võrrelge kuni 4 toodet:

3001
kuva rohkem 20
3001
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse