Valitud filtrid

Nokian Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

NOKIAN REHVID

Olles üks suurimaid tootjaid Skandinaavias, on Nokianil väga hea reputatsioon. Nende innovatiivsed tooted ja pikka aega kestnud jätkuarendus on nad muutnud populaarseks valikuks nii oma klientide kui ka edasimüüjate seas.

NOKIAN – SOOME EDULUGU

Nokian asutati 1988. aastal Soomes ning on sellest ajast saadik saanud suurimaks rehvitootjaks Skandinaavias. Võttes arvesse nende 750 miljoni eurost käivet, on Nokianist viimaste aastate jooksul saanud üks oma ala kõige kasumlikemaid ettevõtteid. Kuna Nokian keskendub turu vajadustele ning nõudmistele said nad toota oma tooteid turusegmendile, kes seda kõige rohkem vajasid. Tänapäeval kuulub nende ettevõttele ka Vianor Nokian Group, millel on rohkem kui 200 müügikontorit nii Rootsis, Soomes, Norras, Lätis, Eestis ja Venemaal.

INNOVATIIVNE JA KÕRGKVALITEETNE

Nokiani ettevõtte toodang on peamiselt suunatud just asendusrehvide turusegmendile. Tänu nende pidevale teadus- ja arendustegevusele rehvitootmisvaldkonnas, on nad saavutanud oma klientide ning edasimüüjate seas suurepärase reputatsiooni. Samuti on oluline märkida ka, et enamus tootearendust, turundust ja üleüldist haldust tehakse ära Soomes asuvas Nokiani peakontoris. Turunõudlusest tingituna avasid nad 2005. aastal Venemaal ka teise tootmistehase. Lisaks nendele tehastele, valmistatakse teatud bränditooteid lepingu alusel tehastes, mis asuvad näiteks Hiinas, Slovakkias, USA-s ja Indoneesias. Lisaks sellele on Nokianil otsemüügiettevõtted nii Saksamaal, Rootsis, Norras, Venemaal, Šveitsis ja USA-s.

Nokiani rehve loetakse õigustatult kõrgkvaliteetseteks bränditoodeteks, mida eristatakse teistest rehvitootjatest nende kvaliteedi poolest. Nokian on rohkemat kui lihtsalt innovatiivne ettevõte, vaid nende eeliseks räägib fakt, et kasum on neile teisejärguline ning oluline on pigem on klientidele pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti.

Võttes arvesse, et tegu on peaasjalikult Skandinaavias tegutsev ettevõte, võite nende rehve ostes kindel olla, et saate kõige parema võimaliku valiku meil valitsevaks ilmaks. Kes muu saaks teile pakkuda kõige ohutumat sõidukogemust, kui mitte ettevõte, kelle kliendid sõidavad igal talvel kohati veel raskemates oludes kui Eesti autojuhid.

KUST NOKIAN REHVE OSTA?

Eks ikka meie veebipoest! Meilt leiate suurima valiku kvaliteetseid ning soodsaid Nokian rehve. Enne rehvide valikut veenduge, et teate täpselt millist tüüpi rehvid teie sõidukile sobivad. Selle informatsiooni leiate oma sõiduki dokumentatsioonist. Võtke kindlasti ka paar hetke ning kaaluge millised tingimused teie kodukohas valitsevad ning kas võiksite ehk vaja hoopiski paremat vesiliu kindlust või hoopiski haakuvust lumistes oludes, sest teame ju kõik, et mitte kõik teed ei saa samasugust hooldust linnatänavatega võrreldes.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1118
kuva rohkem 20
1118
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse