Valitud filtrid

Mootorratta rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


SOODSAD MOOTORRATTA REHVID LEIATE JUST MEILT!

Meie veebilehel on saadaval mitmesuguseid mootorratta rehve igas suuruse ja disainiga. Kindlasti on oluline teada, et enne rehvide optimaalset kasutamist peab keskkonnas neile olema sobiv temperatuur. Seda peamiselt, sest nende kasulikud omadused tulevad välja alles siis, kui nende temperatuur ületab teatud piiri. Seega on mootorratta rehvide tööefektiivsus alati sõltuv nende töötemperatuurist. Taoliste temperatuuride kiireks saavutamiseks tuleb neid kas töödelda, või sisse sõita.

Meie veebileht pakub teile võimalust leida kõige soodsamad pakkumised. Meie lai valik erinevaid rehve ja velgi aitab kõigil meie klientidel leida endale just see kõige soodsam pakkumine. Küll aga ei tohiks ära unustada, et reeglina kipuvad kõige odavamad rehvid olema ka veidi kehvema sõidumugavusega. Rehvide ja velgede ostmisel on tavaliselt kõige mõistlikum lähtuda enda piirkonna keskkonnatingimustest ning muust olulisest nagu peamine sõiduaeg, teie teede korrahoiupoliitika ning mootorratta kasutustihedus.

Võttes arvesse mootorrataste kõrget ohutaset muude sõidukitega võrreldes, on äärmiselt oluline, et valitud saaksid just kõige sobivamad rehvid. Oluline oleks jälgida, et ostate oma rehvid tuntud tootja poolt ning, et neil oleks nõuetekohane EU märgistus. Meie veebilehelt leiate soodsaid pakkumisi just sellistele rehvidele milles võite alati kindel olla, et need teid alt ei vea. Sisestage vaid teie masinale sobivad parameetrid ning leiate oma piirkonna kõige paremad pakkumised. Lisaks müügile pakume teile ka võimalust leida kõige parema hinnaga rehvivahetusteenuseid. Kui te pole kindlad meie pakutud valikus, siis soovitame sisse astuda kohalikku rehvipoodi ning vaadata nende pakutavat valikut ning pärast seda meie veebilehele tagasi tulla. Nii saate alati kindlad olla, et meie pakutud hind ja valik on parim.

MOOTORRATTA REHVID JA MOTOREHVID

Sissesõitmisel või töötlemisel joondatakse vastavate rehvide sisestruktuurid. See annab neile rehvile nende erilised omadused, mis võivad olenevalt mudelist varieeruda. Sellised erilised omadused võivad olla pidurdusefektiivsus, haakuvus, stabiilsus pööramisel, juhtimistäpsus, veeremistakistus, haakuvus külmades oludes, haakuvus soojades oludes ja sõitmisstabiilsus. Tavaliselt on selliste rehvide sissesõitmiseks tarvilik läbida vähemalt 210 km. Lisaks peaks ära mainima, et mootorrataste rehvidel võib külma ilma korra kuluda tunduvalt rohkem aega, et jõuda sobiva temperatuurini. Tavaliselt on taoline optimaalne temperatuur ja muu info antud rehvitootja poolt. See võib aga olla erinev iga rehvi puhul ning ei pruugi olla absoluutselt täpne. Mootorratta turvaliseks kasutuseks tuleks neid temperatuure kontrollida vastavalt tootja poolt määratud aegadele. Kasutajad peaksid arvesse võtma, et enne kui mootorratta rehvid pole korralikult sisse sõidetud, ei tohiks nendega sõita kehvades oludes. Sisse sõitmata rehvid võivad põhjustad tagaratta võbelemist ning õnnetusi.

RAHVUSVAHELINE MOOTORRATTA REHVIDE MÄRGISTUS

Viimastel aastatel on mootorratta rehvide märgistus standardiseeritud kõikjal üle maailma. Mootorrataste rehve märgistatakse hetkel vastavalt jaapani JATMA standardile. Rehvi külgedelt leiate rea numbreid ja tähti, mis annavad infot nende maksimaalse kandevõime, tootmiskuupäeva, diameetri (nt 16 tolli), ehitustüübi ja kiiruspiirangu kohta ning ka kõrguse ja laiuse kohta.

Rehvikoodi loetakse vasakult paremale ning see on tavaliselt selgesti märgistatud kasutades selleks erilist märgistuste tabelit. Mootorrataste rehvide võrdlemiseks peaksite eelnevalt kindlaks tegema, millised mõõtmed teie mootorrattale sobivad. Sama kehtib ka autorehvide puhul. Meie veebilehel saate teha võrdlusi, et leida endale parimad pakkumised. Rehvilaius peab alati sobima veljelaiusega. Teatud mootorratta tüüpidele sobivad ainult kindlad rehvid ja veljed. Mootorratta rehvi kõrgus on tavaliselt kirjeldatud kui protsendina. Rehvi kõrgus on otseselt proportsionaalne selle laiusega.

Võrrelge kuni 4 toodet:

4550
kuva rohkem 20
4550
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse