Valitud filtrid

195 65 R15 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Parima valiku sobivas mõõdus rehve leiad Rehvid-Online veebilehelt

Rehvid-Online veebilehel saadaval laialdases valikus tuntud ja usaldusväärsete tootjate rehve mõõdus r15 195 x 65, mis sobivad kasutamiseks jus neile, kel on soov on tagada iseendale ja kaasreisijatele tagada maksimaalne turvalisus ja ökonoomsus autoga ühest punktist teise liikumisel, hoides madalana ka kütusekulu. Pakkudes klientidele vaid tuntud kaubamärkide poolt toodetud kaupa on valikus populaarse mõõduga rehvid 195 65 15, rehvid 195 65 r15, mis on klientide poolt väga hinnatud ja võime kindlad olla, et rehvid on kvaliteetsed, funktsionaalsed ja täidavad ettenähtud eesmärki.

Rehvide omadused on olulised nii sõiduki kui sõitja seisukohalt

Valikus olevad rehvid 195 65 r15 soodsate hindadega on ideaalne valik autojuhtidele, kes otsivad usaldusväärset igakülgset jõudlust. 195 r15 65 mõõduga rehvid pakuvad hämmastavat kütusesäästlikkust, mis muudab sõiduki ökotõhusaks, ning see saab rõõmustada igat autojuhti sõltumata sellest sõidetakse ainult väikseid linnaotsi või läbitakse maanteel pikki vahemaid. Kõik 195 65 r15 rehvid on varustatud ainulaadse turvisemustri disain ja laiad külgmised tugevad sooned pakuvad suurepärast pidamist ka väga vesistel teedel, samuti aitavad tagada suurepärase juhitavuse ja pidurdusomadused märjal pinnal. Rehvimõõt 195 65 r15 on kõrgelt hinnatud klientide poolt üle maailma just hea püsivuse, ökonoomse kütusekulu ja kauakestva rehvimustri tõttu.

Mida pidada silmas rehvi valimisel

Rehvide valimisel on oluline lähtuda kahest põhilisest aspektist, mis määravad ära, millised rehvid valida tuleks. Esimene neist on sõiduvajadus, mis tähendab seda, et tuleks hinnata seda, milline saab olema kuus või aastas läbitav vahemaa ning, millised aastaajad sinna sisse jäävad. Sõltuvalt sellest, millisele aastaajale jääb põhiline sõitmine tuleks teha ka otsus sobiva rehvi valiku osas. Kui on teada, et talvisel ajal on palju sõitmist on väga oluline, et sõidukil oleksid all ka sobivas mõõdus ja ilmastikutingimustele vastavad rehvid. Teine oluline tegur rehvide valimisel on loomulikult eelarve, mis paneb paika, millise tootja rehve endale lubada saab.


Rehvid-Online veebipood pakub parima hinna ja kvaliteediga kaupa

 

Rehvid-Online soov on pakkuda klientide nõuetele ja eelarvele sobivat toodet. Me ei paku mitte ainult rehve võimalikult madala hinnaga, vaid tagame ka, et meie kliendid on rahul, teades, et nad ostavad rahvusvahelise standardi rehve mõistliku hinnaga, sest me väärtustame oma kliente ja tahame, et nende kulutatud raha oleks võimalikult väärtuslik.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1087
kuva rohkem 20
1087
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse