Valitud filtrid

Sõiduauto Lamellrehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


UNIVERSAALREHVID

Paljud liiklejad usuvad, et universaalrehvid on ideaalne valik igaks olukorraks. Lühiajaliste sõitude puhul on universaalrehvide sõidumugavus ning tihti ka haakuvus üpriski efektiivne ja seda nii külmades, märgades, lumistes ja kuivades oludes. Testid on näidanud, et universaalrehvide pidurdusefektiivsus on kuivades oludes suuresti sarnane nii suve- kui ka talverehvidele. Universaalrehvid on ideaalsed inimestele, kelle igapäevane sõit piirdub lühemate sõitudega oludes, kus teid pidevalt puhastatakse ning hooldatakse. Eesti oludes on universaalrehvid ideaalne valik inimestele, kes ei soovi mitu korda aastas rehve vahetada, ega ka neid mitut paari osta.

Universaalrehvid on aastaringsed rehvid, mille puhul peaks lumistes oludes mõtlema nende vahetamise peale. Samas võib kindlalt väita, et nende kasutamine ei ole natukene madalamatel temperatuuridel ning ka märgades oludes kuidagi kehvem kui talverehvide puhul.

Valides universaalrehvid, tuleks selgeks teha kas teie autole need ka sobivad, sest kohati on märgatud, et universaalrehvid põhjustavad rohkem müra, mis aga on peamiselt tingitud just autode endi spetsiifilistest omadustest. Lisaks sellele tuleks arvesse võtta, et erinevatel aastaaegadel on teedel erinev hõõrdetakistus, mis väljendub bensiinikulus.

AASTARINGSED REHVID JA NENDE KASUTAMINE

Sõiduautode universaalrehvid on erinevad suve- ja talverehvidest, sest neile pole määratud mingit kindlat aastaaega. Universaalrehvid sõiduautodele on väga suur rehvikategooria, sest need vastavad väga paljudele üldistele sõiduoludele, olenemata aastaajast. Lisaks sellele saab neid all hoida terve aasta ning need ei vaja igal aastaajal vahetamist!

Lisaks mõõtudele tuleks arvesse võtta ka oma keskkonna tingimusi kus aastaringsete rehvidega peamiselt sõitma hakatakse, sest universaalrehvid pakuvad küll kõigile standarditele vastavaid sõidutingimusi, küll aga ei pruugi nende sõiduomadustest piisata väga rasketes sõiduoludes.

Rehvide valimine pole kunagi olnud nii lihtne! Meie leht on üles ehitatud suurele valikuvabadusele ning parima hinna otsimisele. Lisaks parimatele pakkumistele on meil esindatud ka kõik suuremad tootjad ning suurused ja tüübid. Meiega koostööd tehes võite kindlad olla, et leiate alati parima pakkumise, olenemata aastaajast. Oleme kindlad, et jääte meiega nii rahule, et tulevikus suudame rahuldada kõik teie rehvide ja vahetusega seotud vajadused.

Võrrelge kuni 4 toodet:

2167
kuva rohkem 20
2167
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse