Valitud filtrid

Kaubiku Talverehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


KAUBIKU TALVEREHVIDE VAHETAMINE

Ilm võib olla väga ettearvamatu ja talv võib tulla väga ootamatult. Kas te olete valmis äärmuslikeks ilmastikutingimusteks? Ei ole mõtet riskida, parem on kaubiku rehvid ära vahetada enne kui tee jääga kattub. Olgugi et, Eestis ei pruugi talverehve ehk tingimata vaja minna, on nad siiski mingist hetkest kohustuslikud. Pole ka ime, sest need rehvid pakuvad lisaturvalisust sõiduki juhile ning teistele teel olevatele juhtidele.

Kaubiku lumerehvid on spetsiaalselt disainitud kaubikutele, mis transpordivad kaupa ja inimesi raske lumesaju, jäide ja jää korral. Nad tagavad parema teel püsimise ja lühema pidurdusteekonna.

SOODSAD KAUBIKU TALVEREHVID

Kaubikute talverehvide tootjate seast leiate kõige tuntumaid firmasid. Pole ka ime. Nad suhtuvad teie ohutusse väga tõsiselt.

  • Michelin disainib kaubikute ja haagiselamute talverehve. Need rehvid teevad oma tööd hästi oma kandevõime ja küljeseina vähese kulumise tõttu. Michelini rehvid on toodetud kõrgkvaliteetsest kummist, mis vähendab kütusekulu ja veeretakistust.
  • Nokiani ettevõte on kuulus tänu oma maksimaalsele talveohutusele ja mugavusele. Need rehvid on varustatud tihenditega, mis tagavad stabiilsuse eemaldades niiskust.
  • Continentali valikus on Vanco Winter rehvid, mis tagavad suurepärase pidurdamise lumel ja jääl. Tegelikult on see kaubikute omanike seas üks kõige populaarsemaid valikuid.

Ära raiska aega - osta kvaliteetsed kaubiku rehvid juba täna! Parimad kaubiku talverehvid leiate meilt. Odavad kaubiku talverehvid ei pruugi alati olla kõige parem valik. Veenduge, et valite rehvid vastavalt oma tootja soovitustele ja ohumärgistustele. Võtke arvesse ka oma kohalikke sõidutingimusi ning veenduge, et teie ostetud rehvid teenivad teid igas olus kuhu teie kaup või inimesed teel on. Meie anname teile küll äärmiselt laia valiku rehve, aga valiku peate tegema teie.

Võrrelge kuni 4 toodet:

948
kuva rohkem 20
948
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse