Valitud filtrid

Michelin Pilot Sport 4 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Rehvid Michelin Pilot Sport 4 toovad sõitjani parima kvaliteedi

Rehvid Pilot Sport 4 Michelin on loodud turvalise ja nauditava sõidukogemuse saavutamiseks. Tegemist onusaldusväärsete ja suure jõudlusega rehvidega, mis on suurte ja tuntud autotootjate nagu Audi, Porsche, Mercedes suur lemmik. Rehvi koostises sisalduv elastomeeride ja hüdrofoobse silica segu aitab rehvil tagada suurepärase haardumise ka niisketel või veerohketel pindadel ja loomulikult kaasneb rehvidega ka suurepärane pidurdusvõime. Need omadused annavad rehvile suurepärane juhtimise ja võimaldavad kõrgetasemelist reageerimist ka kõige pingelisemas olukorras. Erilisel tehnoloogial põhinev aramiidi ja nailoni hübriidvöö tagab juhtimisotsuste optimaalse edastamise sõidukile ja edasise kandumise maanteele. Rehvimustri eriline disain kohandub pidevalt teega, tagades maanteega optimaalse kokkupuuteala tänu millele on tagatud kõrgetasemeline ohutus märjal teel. Rehvide valmistamisel on kasutatud uudset kummiühendi segu, mille spetsiaalsed funktsionaalsed elastomeerid ja räni tagavad suurepärase märghaarduvuse ja pidurdamise.

Kas Michelin Pilot Sport 4 rehvid on hinda väärt

Tänu koostööle legendaarsete autotootjatega ja motospordist saadud kogemusele suudavad Michelin Pilot Sport 4 rehvid pidevalt muutuvas ja heitlikus kliimas suurepäraselt time tulla. Tihti muutuv kliima võib tingida aga ebaneeldiva asjaolu, et tihti on sõidukile vaja alla osta ühe aasta jooksul lausa kaks jooksu rehve. Sellest tulenevalt on mõistagi kliendi jaoks rehvide ostmisel väga oluline ka ostule kuluv summa, mis moodustab kliendi jaoks ostu sooritamiseks planeeritud eelarve. Sellest tulenevalt on Rehvid-Online müüa michelin pilot sport 4 rehvid suurepärase hinnaga, et võimaldada kliendi eelarvele vastav tootevalik, mille seast klient endale sobivad rehvid valida saab. Samuti on oluline, et michelin pilot sport 4 hind on toote vääriline ja kliendid tunnevad, et on kulutatud raha eest saanud maksimaalse kvaliteediga rehvid, mis võimaldavad turvalist ja muretut liiklemist.

Rehvid-Online kaubavalik pakub sobivaid rehve igale autole

Kui soovite osta Michelin Pilot Sport 4 rehvid, palume teil võtta ühendust Rehvid-Online müügiosakonnaga. Et säästa klientide hinnalist aega aitab meie abivalmis ja kiire klienditugi teil valida sobivad Michelin Pilot Sport 4 rehvid, mis vastavad nii sõiduki kui ka kliendi nõuetele. Rehvid-Online poolt on tagatud, et te saate rehvid Michelin Pilot Sport 4 soodsalt ning seejuures on tagatud kõrge kvaliteediga rehvi omadused. Rehvid-Online ostab rehve sisse üle kogu maailma ja omab tugevat koostööpartnerite võrgustikku paljudes riikides, mis aitab tagada kiire kaubatarne, klientide esitatud tellimuste täitmise ja nende rahulolu.

Võrrelge kuni 4 toodet:

89
kuva rohkem 20
89
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse