Valitud filtrid

Veoauto Suverehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Põletusmärk

EÜ märgistus

-

Müüja

Konstruktsioon

VEOAUTO SUVEREHVID

Suve saabudes ei taha mõned juhid talverehve vahetada suverehvide või aastaringsete rehvide vastu, sest see on lisakulu. Üks asi, mille enamus neist ära unustavad on see, et suverehvidel on hoopis erinev jõudlus. Veoauto suverehvid on hea valik mitte ainult suure jõudlusega sõidukitele, aga ka kaubikutele ja veokitele. Mis puutub veoautode sõitmisse, juhid peaksid rehve valima vastavalt aastaajale, sest see tagab ülima ohutuse.

Erinevalt talverehvidest on suverehvidel väiksema sügavusega rehvimuster, mis on kõva ja tugeva pealispinnaga. Väikse sügavusega mustrist hoolimata garanteerivad need rehvid hea haardumise ja juhitavuse märjal ja kuival teel üle seitsme kraadise temperatuudi korral. Rehvitootjad toodavad veoauto suverehve rõhku pannes maksimaalsele teel püsimisele. See võib kõlada üllatavalt, aga paljud juhid naudivad seda kogemust pikamaasõitudel. Odavad veoauto suverehvid aga sellist kogemust alati ei paku. Seetõttu ei tohiks viivitada ja osta veoauto suverehvid soodsalt just meilt.

VEOAUTO SUVEREHVIDE SOODSALT OSTMINE

Tuntud ja usaldusväärsete tootjate suverehvid on väga kvaliteetsed. Rehve saab edasi müüa, kuid kasutatud rehvide ostmise kohta on väga erinevaid arvamusi. On soovitatav osta uusi rehve, et olla veendunud, et rehve ei ole parandatud ega kahjustatud. Kõige tuntumad rehvitootjad on Goodyear, Michelin, Pirelli, Hankook ja loomulikult Bridgestone.

Uute rehvide ostmisel soovitame teil kaaluda veebipoode, mis üllatavad teid kindlasti hindade ja kvaliteedi poolest. Veebipoed ei pea ruumide eest üüri maksma ning sellel on rehvide hindadele positiivne mõju. Parimad veoauto suverehvid leiate just meie veebilehelt.

Veenduge, et valite rehvid vastavalt oma tootja soovitustele ja ohumärgistustele. Võtke arvesse ka oma kohalikke sõidutingimusi ning veenduge, et teie ostetud rehvid teenivad teid igas olus kuhu teie kaup või inimesed teel on. Meie anname teile küll äärmiselt laia valiku rehve, aga valiku peate tegema teie.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1
1
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse