Valitud filtrid

Sõiduauto Talverehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


TALVEREHVID HOIAVAD TEIE AUTO KINDLALT TEEL

Põhjamaistes tingimustes on väga oluline valida just meie oludele vastavad rehvid. Vajadus talverehvide järele tekib paratamatult igal aasta ning olenemata talverehvide kohustuslikust kasutusajast tuleb end enne nende ostmist ennast kurssi viia igasuguste erinevate tingimuste ja pakkumistega. Samas pole talverehvide kasutamine mingi keeruline ülesanne vaid järgida tuleb vaid paari allpool kirjeldatud erinevust.

TALVE- JA SUVEREHVIDE ERINEVUS

Suverehvide materjal kipub madalamatel temperatuuridel (alla 7 kraadi Celsiust) kõvenema, samas kui talverehvide materjal seda ei tee. Kõva materjal on aga olema libisemisohtlik ning pole kindlasti sobiv kasutuseks lumistel teedel. Lisaks ei tohiks unustada, et talv ei tähenda pelgalt lund, vaid ka lörtsi, jäidet ja jääd. Talverehvid tagavad hea haardumise ning sõidutingimused just sellistes oludes. Talverehvid jagunevad kahte kategooriasse:

Naastrehvid on mõeldud kasutamiseks just jäiste ilmastikutingimuste puhul, aga ei taga ideaalset haakuvust asfaldil, seda siis ei märgades ega ka kuivades oludes. Seetõttu tuleks rehvide valimisel silmas pidada nii teeolusid kui ka sõidustiili. Naastrehvid on mõeldud olema tõeline tööloom, mida aga teil ehk linnas elades võib olla tarvis pole. Lisaks sellele tarvitseks arvesse võtta ka sõiduaegu kuna öösiti on teedel palju rohkem jäidet ja jääd. Samas näiteks on peamiselt linnasõitudeks parem valik lamellrehvid.

Lamellrehvid säravad pigem just lumistes ja lörtsioludes ning seda just asfaldil sõites. Valides kvaliteetse ning kaasaegse lamellrehvi, võite kindel olla, et selle haakuvus on tegelikult üpriski lähedane naastrehvidele, mis tõttu on ka kehvemates linnaoludes soovitatav kasutada hoopiski lamellrehve ning jätta naastrehvid karmimate olude puhuks. Meie oludes ei ole kindlasti mõistlik kasutada odavaid talverehve, sest need on loodud kasutamiseks pigem pehmemates Kesk- ja Lõuna-Euroopa tingimustes, mis meie põhjamaiste oludega kindlasti kokku ei lähe.

TALVE- JA SUVEREHVIDE VAHETAMINE

Nagu me kõik juba teame peame kord aastas talve ja suverehvide vahel vahetama. Selleks ongi kõige sobivam just meie veebileht. Meilt leiate suure valiku kõikides mõõtudes ja tüüpides rehve. Me esindame kõiki suuremaid tootjaid, et saaksite endale valida just sellise tootja, sellised rehvid nagu teie auto kõige paremini sobivad.

Olgugi, et talverehvide kohustuslik kasutusaeg valmistab tihti piisavalt peavalu, on see ülesanne meile seatud meie endi ohutuse huvides. Talverehvide kasutamine tagab, et teie auto ja teie jõuate turvaliselt koju. Seetõttu ei tohiks talverehvide vahetamine olla homsesse lükatav kohustus vaid lihtne ja kiire viis kuidas ennast ja oma vara kaitsta. Lisaks sellele ei tasuks unustada, et talverehvide kohustuslik vahetusaeg tähendab tegelikult ka seda, et sellel perioodil võite suverehvidega sõitmise eest saada trahvi, mis võib olla sama suur kui korralikud talverehvid. Seega tuleks tähtaegadest hoolega kinni pidada ning aegsalt meie veebilehe võimalusi ära kasutada, sest miks maksta trahvi, kui meilt leiate alati soodsaid ning teile sobivaid pakkumisi.

KUIDAS VALIDA SOODSAD TALVEREHVID ?

Meie veebilehega on see lihtne – lihtsalt sisestage vajalikud andmed ja valige väga laia valiku hulgast endale sobiv pakkumine. Meie kaudu saate osta oma uued talverehvid, mis valmistavad teile rõõmu ka tulevikus. Parimad talverehvid võivad olla ka soodsad talverehvid ning sellised pakkumised leiate just meilt. Enam ei ole tarvis internetis asjatult aega raisata, sest meie pakutud valik hõlmab kõiki soodsaid pakkumisi, mis leida võimalik on. Lisaks rehvidele endile võite meie kaudu leida ka nende odava ja kvaliteetse vahetamise teenuse. Head ja kvaliteetsed rehvid ei ole kindlasti need kõige odavamad ning valikut tehes tuleks lähtuda rehvidel olevast märgistusest ning teie auto eripäradest. Ärge unustage ka arvesse võtta enda keskkonna eripärasid (kas tegu on peamiselt linnas sõitmise või hoopiski pigem maapiirkonnas liiklemisega).

Samuti on oluline silmas pidada, et mitte kõik rehvid ei sobi Eestis kasutamiseks. Kohati võite leida küll väga soodsaid talverehve, kuid need on mõeldud kasutamiseks pigem pehmemates oludes ning ei taga kindlasti ohutut sõitmist. Meie aga saame teid kõige sellega aidata ning oleme veendunud, et pärast edukat koostööd soovite meie juurde tagasi tulla igal rehvivahetuse perioodil.

Võrrelge kuni 4 toodet:

5488
kuva rohkem 20
5488
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse