Valitud filtrid

Sava Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

SAVA ESKIMO REHVID

Kavliteetsed ning pikaajaliselt välja töötatud Sava rehvidel on hämmastav haardejõud ja väike pidurdusteekond ning need ongi faktorid, mis teevad Eskimo S3+ rehvid nii eriliseks. Need rehvid on välja töötatud Sava poolt, mis on üks juhtivatest rehvitootjatest, kes pakub oma teenuseid ja suurt tootevalikut Kesk-Euroopas. Firma alustas tööd Sloveenias ning on Goodyeari firma tütarettevõte. Pideva raske töö tulemusena on Sava saavutanud standardi, mis võimaldab tooteid müüa Euroopasse ja mujale.

Kõiki tootmisega seotuid töid teostavad oskuslikud ja kogemustega töötajad, kes kasutavad uusimaid tipptehnoloogiaid ja parimaid tööriistu. Lisaks sellele on kõik nende turul olevad tooted läbinud põhjaliku kvaliteedikontrolli. Seega, kui ostate Sava rehve, võite kindel olla, et ostate kvaliteetse toote, mis on lahutamatu osa Euroopa müügituru traditsioonist.

TÕHUS KÜTUSEKULU SAVA EKIMO REHVIDEGA

Sava Eskimo S3+ on talverehvid, mida on lihtne kasutada sõiduautodel. Nad pakuvad head haardejõudu olenemata sellest, kas tee on märg või lumine. Lisaks pakuvad nad ka head veojõudu teel ja maastikul. Euroopa Liidu märgiste järgi pakuvad need rehvid teile ka head C-taseme märghaardumist ning kütusekulu vähendavaid omadusi. Veel üks eelis, mis kaasneb nende rehvidega on minimaalne sõidumüra, mis ulatub vaid 68 detsibellini.

TÄIUSLIK VALIK TALVEKS - SAVA REHVID ESKIMO S3+

Nende rehvide tootmisel ühendati erinevaid arenenud tehnoloogiaid, et muuta neid täiuslikult sobivateks jaheda ilma jaoks. Pikaajalise kulumiskindlusega rehvi pealispinna koostis tagab suure läbisõidu ja hea haardejõu. Ränidioksiidi sisaldus rehvi koostises hoiab rehvi paindliku ja pehmena ka väga madalate temperatuuride korral. Sel moel suudab rehv säilitada oma tugevat haardejõudu.

Spetsiaalse vaigu lisamine rehvi koostisesse tagab Eskimo S3+ rehvidele lühema pidurdusteekonna, samal ajal kui eriline rehvimuster võimaldab paremat haardejõudu ja juhitavust kurvides. Lisaks seisneb rehvide eelis laiades soontes rehvimustril, mis aitavad tõhusalt suunata vee äravoolu, ning seda ka lume ja muda korral.

SAVA REHVIDE ESKIMO S3+ HIND JA GARANTII

Olenemata pakutavast kvaliteedist, on Sava rehvid saadaval siiski mõistliku hinnaga. Sava rehvid tagavad hea kulumiskindluse ja silmapaistva jõudluse ka karmides ilmastikuoludes. Sava rehvidega võite olla veendunud, et ei pea pettuma ostetud tootes.

Kõik Sava tooted langevad Sava EMEA garantii alla alates materjalidest, disainidest ja lõpetades töö kvaliteediga. Sava rehve saate loomulikult osta meie veebipoest, kus meil on teile pakkuda kümneid erinevaid soodsaid pakkumisi.

Võrrelge kuni 4 toodet:

324
kuva rohkem 20
324
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse