Valitud filtrid

Veoauto Talverehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

EÜ märgistus

-

Müüja


Konstruktsioon

Hinnakategooria

VEOAUTO TALVEREHVIDE VALIMINE

Olete professionaalne juht. See tähendab, et peate ohutult sihtkohta jõudma olenemata teeoludest. Veoauto juhtimine tähendab, et teie kätte on usaldatud ettevõtte vara. Sellise ülesandme täitmine eeldab, et olete ohutuks veoks teinud kõik, mis võimalik, kaasa arvatud rehvide vahetamine. Veoautode puhul on rehvide vahetamine äärmiselt oluline. Erinevalt väikestest sõidukitest on neil maanteel erinevad sõiduomadused. Odavad veoauto talverehvid ei pruugi alati kõige parem valik olla, mistõttu soovitame vaadata ka professionaalsete tootjate pakkumisi. On ju selge, et üks õnnetus võib põhjustada oluliselt suuremat kahju kui marginaalne hinnavahe rehvide vahel.

VEOAUTODE TALVEREHVIDE PEAMISED OMADUSED

Millised on parimad veoauto talverehvid? Sellised, mille talverehvide pealismaterjal on loodud hea haarde ja paindlikkuse tagamiseks. Erinevalt talverehvidest muutuvad suve- ja universaalrehvid talvel jäigaks ning ei suuda siis enam tagada, et teie veoautol on teepinnaga turvaline haakuvus. Rehvimustri sügavus. Veoautode talverehvide mustrid on oluliselt sügavamad. Sinna ei kogune lund, mis tagab rehvide parema haakuvuse. Hammastatud servad. Talverehvide teine omadus, mis on loodud nende heaks teepinna haakuvuseks on nende hammastatud servad.

MEILT SAATE VEOAUTO TALVEREHVID SOODSALT

Veoauto talverehvide müük: meie ettevõte pakub teile äärmiselt laia valikut veoautodele mõeldud talverehve. Enamik suurettevõtteid, kes vedude ja reisiteenuste pakkumisega tegelevad, eelistavad Michelini, Hankooki, Continental, Fulda ja Bridgestone tooteid. Kvaliteetsed rehvid ei pruugi olla odavad, kuid aitavad oluliselt kaasa juhi, reisijate turvalisusele ja ka kaupade ohutule transportimisele. Veoautode talverehvide ostmine internetist ostmine on kõige mugavam ja soodsam võimalus, kuna sama toote saate tavaliste poodidega võrreldes madalama hinnaga. Lisaks sellele räägib veebipoodide kasuks ka võimalus rahulikult tooteid vaadata ja nende erinevaid omadusi kaaluda.

Võrrelge kuni 4 toodet:

4
4
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse