Valitud filtrid

Sõiduauto Suverehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


KUIDAS SUVEREHVE INTERNETIST OSTA?

Paljudele autoomanikele on suverehvide ostmine tüütu ülesanne, mida üritatakse lahendada võimalikult odavalt ning kiiresti. Küll aga, ei tohiks arvesse võtmata jätta fakti, et natukene uurimustööd ei säästa mitte ainult raha, vaid võib päästa ka autojuhi ja teiste liiklejate elud.

Parimate suverehvide ostmine ei tohiks piirduda pelgalt vaid parima brändinime otsimisega. Lisaks on vaja teada ka kuidas erinevad rehvid erinevates oludes ning erinevatel tingimustel käituvad. Hetketehnoloogia ei ole veel piisavalt pädev, et luua rehve, mis sobiksid kõikidesse ilmaoludesse ja keskkondadesse. Seetõttu on rehvitootjad sunnitud erinevate kategooriate vahel tegema kompromisse.

Kompromisside all peetakse silmas tootmisprotsesside erinevusi, mis tehakse, kui toodetakse erinevaid rehvitüüpe – näiteks märgades ja kuivades oludes kasutamiseks, kuumadel ja jahedatel temperatuuridel kasutamiseks ning erinevad lisaomadused nagu libisemiskindlus, kulumis- ja mürakindlus. Kuna kõik need omadused on väga olulised, on samuti oluline ka otsus, milliselt veebilehelt oma suverehvid ostate ning kas kasutate selleks professionaalset abi. Lisaks ei tohi ära unustada, et igal ajahetkel puutub maapinnaga kokku vaid üliväike osa rehvi pinnast, mis tõttu on äärmiselt oluline, et valiksite ilmastikuoludega kokku sobiva rehvisegu ning tüübi kuna näiteks talverehvides olev segu ei taga suvistes oludes just parimat haardumist ega ka sõidumugavust. Lisaks sellele on ohtlik ja tarbetu ka naastude eemaldamine ning tagasipanek. Kuna rehvide valikud on ääretult laiad ning tihti ka segadusse ajavad, tuleks valikul lähtud ELi rehvimärgistest. Vastavad rehvimärgised garanteerivad, et valitud saab just kõige sobivam rehv.

SOODSATE NING SOBIVATE REHVIDE VALIK

Meie veebileht pakub teile võimalust leida endale kõige sobivam pakkumine paljude erinevate edasimüüjate hulgast. Lisaks ei tohiks ka unustada, et meie lehelt leiate alati kõige uuemad soodusmüügi pakkumised.

Meie veebileht on ideaalne koht kuhu pilk peale visata näiteks siis kui algavad perioodid, mil suverehvid on lubatud ja ka juba kohustuslikud. Meie lehel olev suur valik tagab teile suure valiku erinevaid suverehve ja esindatud on nii odavad suverehvid kui ka täiesti uued suverehvid.

Ostes oma suverehvid meilt, võite kindlad olla, et teie suverehvide kasutusaeg vastab täpselt teie ootustele. Meie lehelt leitav valik on äärmiselt lai ning esindatud on kõik suuremad tootjad. Lisaks sellele, ei keskendu me pelgalt ainult suverehvide soodusmüügile, vaid pakume ka kvaliteetrehve ning väga mitmekülgset otsingusüsteemi, mis aitab leida ka kõige haruldasemate ning omapärasemate omadustega rehve.

Meiega koostööd tehes leiate peagi, et lisaks suverehvidele tasub meie juurde tulla igal aastaajal nt siis kui suverehvide kasutusaeg lõppeb ning peate uuesti rehve vahetama. Usume, et meie veebileht saab peagi rehvide ja muude teenuste otsingul esimeseks peatuseks ning tunnete peagi, et te ei pea tarbetult aega raiskama soodusmüükide ja muud otsimiseks mujalt ning meie lahendus annab teile kõik vajaliku ühest kohast.

VEENDUGE, ET OSTATE OMA SÕIDUKILE KÕIGE SOBIVAMAD SUVEREHVID

Rehvitootjad väidavad, et suverehve kasutatakse väga suur osa aastast. Eesti puhul küll on meie ilmastikuolud veidi erinevamad muust Euroopast, aga ka meie ilmastikus kipub suverehvidel olema oluliselt suurem kasutusaeg kui talverehvidel. Seetõttu tuleks suverehvide valikul alati kindel olla, et valitud saavad just teie autole kõige sobivamad rehvid, kuna nendega sõidate suurema osa aastast. Just nagu ei vali te poest esimest ettejuhtuvat madratsit või kingapoest kingi, ei tohiks te ka kompromisse teha suverehvide puhul, mida te sõitmiseks väga suure osa ajast kasutate.

Võrrelge kuni 4 toodet:

10916
kuva rohkem 20
10916
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse