Valitud filtrid

235 60 R18 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Sobivate rehvide valimine sõidukile on oluline

Sobivate rehvide leidmine sõidukile on alati oluline protsess ning ost tuleks alati teha läbimõeldult ja kaalutletult. Tasub meeles pidada, et väiksemas mõõdus rehvid 235 60 18 aitavad tagada ökonoomse kütusekulu sõidu ajal. Kuid mõned tegurid on siiski ka sellised, mis sõltumata rehvid 235 60 r18 mõõdust ja omadustest hoolimata avaldavad sõiduki liikumisele ja kütuse kulule mõju. Üheks selliseks teguriks on alati ikka autojuhi enda sõidustiil, mis moodustab olulise osa ökonoomsest kütusekulust. Lisaks kütusekulule on veel hulk teisi tegureid, mis on alati otseses seoses sõidukil kasutatavate rehvidega. Selleks on näiteks r18 60 235 mõõduga rehvide puhul sõiduki juhitavus, haarduvus erineva ilmastikuga pinnal ning ka sõidumugavus.

Populaarsed rehvitootjad pakuvad head valikut

Mitmed erinevad rehvitootjad üle kogu maailma on arendanud mõõduga 235 60 r18 rehvid välja parima sõidumugavuse ja suurepärase juhitavuse pakkumiseks autojuhile. Populaarne rehvimõõt r18 235 x 60, mida on aastate jooksul pidevalt täiustatud koostöös juhtivate autotootjatega pärast sadade testide tegemist ekspertide järelevalve all. Tänu sellele on rehvimõõt 235 60 r18 ühilduv enamike sõidukitega nagu Tesla, Maserati, Land Rover, Jaguar, Alpha Romeo, Audi, BMW, Mercedes, Polestar, Porsche, Volkswagen jne.

Leia parimate omadustega rehvid soodsalt

Rehvid-Online veebilehel on saadaval rehvid 235 60 r18 soodsate ja suurepäraste hindadega. Näiteks r18 60 235 mõõduga rehvide puhul on valikus olemas talverehvid, suverehvid ja aastaringsed rehvid, mis sobivad väga erinevatele ilmastikutingimustele ja ka väga erinevatele sõidukitele, nagu sõiduautod, maasturid ja väiksemad bussid. Valikus on erinevate tootjate parimate omadustega rehvid sealhulgas müra vähendavate oamdustega rehvid ja laiendatud rehvid parema haardumise tagamiseks ning kütusesäästlikud rehvid.

Võrrelge kuni 4 toodet:

560
kuva rohkem 20
560
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse