Valitud filtrid

Goodyear EfficientGrip Performance Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Hinnakategooria

Sõidukile sobivate rehvide leidmine ei ole keerukas

Sõidukile sobivate rehvide valimine võib esmapilgugl tunduda keerukas ja raskemat sorti ettevõtmine. Tegelikkuses see päris nii ei ole, sest kui sõiduki omanikule on teada, millise mõõduga rehvid sõiduvahendile sobivad ning millistes ilmastiku oludes rehvid kasutust leiavad, siis on vaja valik teha juba lähtuvalt eelistatud tootjast ja rehvi omadustest. Kui soovite sõidukile osta Goodyear Efficientgrip Performance rehvid, siis parim koht selleks on Rehvid-Online veebipood, mille abil leiate rehvi mõõdu või tootja järgi otsides sobivad rehvid kiiresti ja lihtsalt üles ning saate need endale mugavalt koju või lähimasse kullerpunkti tellida. Ettevõte väärtustab enda kliente kõrgelt ja on seadnud kõige olulisemaks prioriteediks pakkuda kvaliteetseid tooteid koos kvaliteetse klienditeenindusega. Kui vajad abi sobivate rehvide leidmisel või on tekkinud on mõnu muu küsimus, võta julgelt ühendust!

Miks valida sõidukile rehvid Goodyear Efficientgrip Performance

Goodyear Efficientgrip Performance rehvid on konstrueeritud parema märghaardumise saavutamiseks, kuna rehvis on ühendatud Wearcontrol ja ActiveBreaking tehnoloogiate kaslikud omadused, et parandada rehvi haardumist erinevatel pindadel ja vähendada kulumist. Rehvi kasutusea jooksul tagab tehnoloogia WearControl optimaalse tasakaalu märjal haarduvuse ja madala veeretakistuse vahel. Rehvid Efficientgrip Performance Goodyear aitavad suurendada rehvi ja tee kokkupuutepinda, et suurendada veojõudu ja lühendada pidurdusteekonda. Rehvid-Online tootevalikus on müüa Goodyear Efficientgrip Performance rehvid erinevas mõõdus, mis võimaldab neid suurepäraste omadustega rehve kasutada väga erinevat tüüpi sõidukitel. Activebreaking tehnoloogia kasutamise tulemusena pakub rehv sõidu ajal 8% lühemat pidurdusteekonda märjal ja 3% lühemat pidurdusteekonda kuival teel.

Kas Goodyear Efficientgrip Performance rehvid on oma hinda väärt

Arvestades eelpool välja toodud suurepäraseid omadusi on Goodyear Efficientgrip Performance hind klientide jaoks vägagi atraktiivne, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on täpselt paigas. Rehvimustril on pidevad tihedad jooned, mis aitavad parandada üldist juhitavust ja kontrolli nii märjal kui ka kuival teel. Uuenduslik rehvi valmistamisel kasutatud rehvisegu on Goodyeari poolt välja töötatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis võimaldab paremat energia hajutamist madalama veeremise saavutamiseks, mis omakorda võimadab suurendada kütusesäästlikkust ja tänu sellele aitab lõppkokkuvõttes vähendada ka üldisi sõidukulusid. Määruse (EÜ) nr 1222/2009 kohaselt on enamikku rehvimõõte hinnatud märjal haarduvuse klassiga A, kuid hinne võib teatud mõõtude puhul erineda. Kui soovid endale tellida rehvid Goodyear Efficientgrip Performance soodsalt, siis parim valik selle jaoks on Rehvid-Online e-pood, kust leiad endale sobivad rehvid minutitega.

Võrrelge kuni 4 toodet:

112
kuva rohkem 20
112
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse