Valitud filtrid

Michelin Primacy 3 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Osta Michelin Primacy 3 rehvid kiirelt ja mugavalt

Rehvid-Online veebipoes on müüa Michelin Primacy 3 rehvid, mis tänu erakordselt täpsele juhtimisele ja suunastabiilsusele pakub see sõidurõõmu nii sportautodele kui ka suure võimsusega sedaanidele. Lisaks võimaldab rehvid Michelin Primacy 3 optimeeritud rehvimuster rehvil haarduda teele igas olukorras, isegi äärmuslikes tingimustes. Michelin Primacy 3 hind on vastav keskmise tasemega rehvide hinnaklassile, kuid rehvi omadused on vastavad kõrgema kategooria rehvidele. Kui sinagi soovid Saada suurepärase hinna ja kvaliteediga rehvid michelin primacy 3 soodsalt, siis Rehvid-Online on selleks parim e-pood, kust saad sobivad rehvid tellida kiirelt ja mugavalt otse rehvivahetuse punkti, lähimasse kullerpunti või miks mitte hoopis koduukseni.

Millised omadused muudavad Michelin Primacy 3 rehvid heaks

Tänu uuele patenditud iselukustuvate lamellidega rehvimustrile on rehvid Primacy 3 Michelin intensiivse pidurdamise ajal kogu rehvipind kokkupuutes tee pinnaga. Michelin konstrueeris rehvile selle optimeeritud kujuga turvamustri kiireks vee ärajuhtimiseks. See vähendab rohke veega kaetud pinnasel sõites tekkida võivat libisemise ohtu ning tagab tugeva veojõu ja pidurdusvõime märjas olukorras. Rehvi valmistamiselon selle konstruktsioonis on kasutatud tugesid, mis liibuvad vastu rehvi ja takistavad pidurdamise ajal selle kuju deformeerumist. Tänu sellele on võimalik saavutatada suurem pidurdusjõud ja lühem pidurdusteekond. Michelin Primacy 3 uueks järglaseks saab lähiajal Michelin Primacy 4.

Rehvid-Online pühendumus klientidele ja kvaliteedile

Euroopa Liit on vastu võetud määrusega (nr 1222/2009) kehtestanud ELi rehvimärgistuse, mis on identne ja siduv kõikides ELi liikmesriikides. Seda kohaldatakse ühtselt sõiduautode rehvide, väikeste tarbesõidukite rehvide ja rehvid 225 65 r17 suhtes, mis on toodetud 01.07.2012 kuupäevast hilisemalt. Rehvimärgise andmisel testitakse kolme erinevat valdkonda: haardumine kuival ja märjal pinnal ning rehvi tekitatud müra sõidu ajal. Selle sättega taotleb Euroopa Liit eesmärki edendada ühelt poolt maanteeliikluse majanduslikku ja ökoloogilist tõhusust ning suurendada liiklusohutust ning teiselt poolt tagada tarbijatele suurem toodete läbipaistvus. Loomulikult järgib Rehvid-Online, et tootevalikusse võetavate toodete rehvimärgistused on olemas ja nõuetele vastavad.

Võrrelge kuni 4 toodet:

57
kuva rohkem 20
57
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse