Valitud filtrid

Michelin Primacy 4 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Michelini kaubamärk esindab vankumatut kvaliteeti

Michelini kaubamärgiga rehvid on tuntud selle poolest, et nende tooted on ohutud, kütusesäästlikud ja vastupidavad ning hea sõidutunnetusega ning näiteks seetõttu soovivad palju sõidukiomanikud enda sõidukile osta michelin primacy 4 rehve. Tunnustades oma pühendumust innovatsioonile ja jätkusuutlikule arengule, on Michelin juba aastaid osalenud maailma juhtivates avatud võidusõitude sarjades. Nii saab ettevõte testida oma tooteid ja teha vajalikku arendustööd, et tagada rehvidele michelin primacy 4 hind, mis on konkurentsivõimeline ja rõõmustab kliente. Kahtlemata on michelin primacy 4 rehvid esmaklassilise disainiga ja pakuvad täiesti imelist sõidukogemust ja autohuvilised, kes soovivad oma sõidukogemust parandada, võivad valida neid.

Rehvid primacy 4 michelin kasulikud omadused

Rehvid michelin primacy 4 infrastruktuur koosneb kahest terasvööst, mis on keritud polüamiidniitidest. Külgseinte konstruktsioon on optimeeritud, et vähendada deformatsioone kiire kiirenduse, järsu pidurdamise ja suure kiirusega sõitmise äärmuslikul koormusel. Uus turvis tagab 22% rohkem ruumi, võimaldades ära juhtida suurema koguse vett, mis aitab parandada märgatavalt sõiduki juhitavust, haarduvust ning tõstab märgatavlt ka üldist ohutuse taset. Michelin Primacy 4 rehvid on peamiselt suvisel hooajal kasutamiseks sobivad rehvid, mis on loodud ohutuse tagamiseks hästi toimima ja aitavad stabiilsuse tagada kõikides tingimustes. Iga hästi varustatud rehvide müügiga veebis või kohapealse rehvipoe valikus peaks olema müüa michelin primacy 4, mis on stabiilsed, pika kasutusajaga rehvid pakuvad usaldusväärset jõudlust, ilma et nad oleksid ühtlase või pika kulumisega. Tänu spetsiaalsele protektorisegule saavad sõidukid kasu ka märja pinnase veojõust ja pidurduskontrollist.

Rehvid-Online on pühendunud klientidele ja rehvidele

Rehvimärgistust kohaldatakse ühtselt sõiduautode rehvide, väikeste tarbesõidukite rehvide, mis on toodetud 01.07.2012 kuupäevast hilisemalt. Rehvimärgise andmisel testitakse kolme erinevat valdkonda: haardumine kuival ja märjal pinnal ning rehvi tekitatud müra sõidu ajal. Selle sättega taotleb Euroopa Liit eesmärki edendada ühelt poolt maanteeliikluse majanduslikku ja ökoloogilist tõhusust ning suurendada liiklusohutust ning teiselt poolt tagada tarbijatele suurem toodete läbipaistvus. Rehvid-online valikus on saadaval rehvid michelin primacy 4 soodsalt ning tänu sellele on tegemist klientide eelistatuima valikuga just nende jaoks kes eelistavad oma sõiduki jaoks kasutada parima hinna ja kvaliteetdi suhtega rehve. Rehvid-Online veebiplatvormi abil saate hõlpsasti leida ja valida oma autole vajaliku Michelin rehvi. Et meie klientide jaoks valikuprotsessi lihtsaks muuta, saate otsida kas rehvi suuruse või sõiduki järgi.

Võrrelge kuni 4 toodet:

138
kuva rohkem 20
138
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse