Valitud filtrid

215 55 R17 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Iga klient leiab endale sobiva toote kiirelt ja mugavalt

Et vastata iga kliendi eelarvele on Rehvid-Online tootevalikus esindatud nii premium kui ka odavama kategooria tootjate rehvid 215 55 17 mõõduga, mis aitab tagada, et tellimus ei jää tegemata ühelgi kliendil ja sobiva toote leidmine on kiire ja mugav. Tootevalikus olevad rehvid 215 55 r17 esindavad innovatsiooni, kvaliteeti, jõudlust ja kliendile pakutavat suurepärast sõidukogemust, mida kvaliteetsed rehvid on juba aastaid pakkunud peaaegu enamikule sõidukimarkidele ja mudelitele, sealhulgas pereautodele, maasturitele, suure jõudlusega sportautodele ja ka ökonoomsetele väiksematele sõidukitele. Kvaliteetsed ja kindlad r17 55 215 rehvid on turvalised ning erakordne juhitavus aitab tagada üldiselt mugava ja sujuva sõidu.

Millised omadused muudavad rehvi heaks

Kvaliteetse ja kindlad 215 55 r17 rehvid on varustatud ainulaadse rehvimustriga, mis parandab haardumist kuival ja märjal pinnal. Samuti on r17 215 x 55 mõõdus rehvide valmistamisel kasutatud uudset müra vähendavat spetsiaalset tehnoloogiat, mis tähendab, et autojuht saab terve sõidu vältel nautida mugavat ja vaikset sõitu.

Pühendumus klientidele ja kvaliteedile

Rehvid-Online on pühendunud parima kvaliteedi pakkumisele parima hinnaga. Selleks, et pakkuda klientidele vaid parimat on eesmärk kehtestada parimaid hindu ilma kvaliteedistandardites järele andmata, kuna see on kõige olulisem proriteet. Vastutasuks oleme pälvinud suurel hulgal rahulolevaid püsikliente ja klientide lojaalsuse. Suurepärased rehvid 215 55 r17 soodsate hindadega klientidele muudab võimalikuks et teeme koostööd paljude tootjate ja hulgimüüjatega, kes on samuti keskendunud lisaks kvaliteedile ka parimate hindade pakkumisele. Kui vajate abi sobivate rehvide, millel on rehvimõõt 215 55 r17 leidmisel, võtke ühendust meie meeskonnaga, ning loomulikult aitame teil valida täiusliku rehvikomplekti vastavalt teie vajadustele ja olemasolevale eelarvele.

Võrrelge kuni 4 toodet:

619
kuva rohkem 20
619
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse