Valitud filtrid

Continental PremiumContact 6 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Miks valida sõidukile rehvid PremiumContact 6 Continental

Põhjuseid, miks valida sõidukile on mitmeid, ning seetõttu otsib järjest enam kliente, kus oleks müüa continental premiumcontact 6 rehvid. Tänu Continental PremiumContact 6 rehvide valmistamisel kasutatud revolutsioonilisele tehnoloogiale on tagatud täiustatud haarduvus talvistel teedel ning Continental Premiumcontact 6 rehvidega olete alati valmis, ükskõik milliseid üllatusi tee teile pakub. Lisas on need rehvid väga hinnatud tänu suurepärasele juhitavusele, mis tuleneb rehvide ainulaadsest disainist ja tagab äärmise täpsuse kiirendamisel ja kurvides. Üheks põhjuseks, miks eelistada PremiumContact 6 Continental rehve on arvestatavalt oluliselt lühem pidurdusmaa nii kuival kui märjal teel.

Continental PremiumContact 6 rehvid kasulikud omadused

Rehvid continental premiumcontact 6 on loodud muljet avaldama autojuhile, kes nendega sõitma juhtub kui ka sõidukit igapäevaselt kasutavale sõiduki omanikule. Rehvid on suurepärane valik esk- ja luksusklassi sõidukitele ja mahtuniversaalidele ning nende sõiduomaduste parandamiseks. Rehvid aitavad sõidukil tagada täiuslik soorituse ka kõige külmemal ja heitlikema ilmadega hooajal, ilma et autojuht peaks tundma end sõidu ajal ebakindlalt ja muretsema pidurdamise teekonna või sõiduki juhitavuse pärast. Kui soovid sõidukile osta continental premiumcontact 6 rehvid void kindel olla, et sõidukile on tagatud tänu spetsiaalsele silikoonsegule Maksimaalne pidurdavus märjal ning suurem läbisõit tänu spetsiaalsele silikoonsegule. Samuti rõõmustab sõitjaid tänu spetsiaalsele rehvimustrile suurem sõidumugavus ning ka sportliku sõidustiili kasutamine ei vähenda stabiilset juhitavust.

Sõidukile sobivate ja kvaliteetsete rehvide leidmine

Kui soovite sõidukile osta rehvid Continental PremiumContact 6 soodsalt, siis parim koht selleks on Rehvid-Online veebipood, mille abil leiate rehvi mõõdu või tootja järgi otsides sobivad rehvid kiiresti ja lihtsalt üles ning saate need endale mugavalt koju või lähimasse kullerpunkti tellida. Arvestades eelpool välja toodud suurepäraseid omadusi on Continental PremiumContact 6 hind klientide jaoks vägagi atraktiivne, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on täpselt paigas. Rehvid-Online soov on pakkuda klientide nõuetele ja eelarvele sobivat toodet. Rehvid-Online ei paku mitte ainult sõidukitele usaldusväärseid ja kvaaliteetseid rehve võimalikult madala hinnaga, vaid tagame ka, et meie kliendid on rahul, teades, et nad ostavad rahvusvahelise standardi rehve mõistliku hinnaga, sest me väärtustame oma kliente ja tahame, et nende kulutatud raha oleks võimalikult väärtuslik. Oleme kindlad, et suudame garanteerida parimad rehvide hinnad turul sõlt, kuna teeme koostööd väga erinevate rahvusvaheliste rehvide esindustega.

Võrrelge kuni 4 toodet:

176
kuva rohkem 20
176
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse