Valitud filtrid

225 50 R17 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Rehvid-Online valikus on saadaval kõik suuremate tootjate kaubamärgid

Rehvid-Online on sinu parim kaubamaja, kui otsid enda sõidukile uusi ja kvaliteetseid rehve. Usume, et üllatud kui näed, milliste hindadega on saadaval rehvid 225 50 17 ja rehvid 225 50 r17. Rehvid-Online eesmärgiks on pakkuda laias valikus erinevate rehvide suurusi igat tüüpi sõidukitele, sõltumata sellest, kas sõidate sedaani, luukpära, universaali või maasturiga, sõltumata sõiduki margist ja auto tüübist, aitab Rehvid-Online e-pood leida sobiva mõõduga rehvid 225 50 r17 soodsate hindadega sinu sõidukile. Nii et kui otsite oma sõidukile rehve, mille rehvimõõt 225 50 r17, ja teil on küsimusi, siis võtke lihtsalt ühendust meie meeskonnaga.

Millised rehvi omadused aitavad parandada sõidukogemust

Rehvid-Online e-poes on saadaval 225 50 r17 rehvid, mille rehvimuster koosneb iseseisvatest suurematest ja väiksematest soontest ning pidevast keskjoonest, mis suurendab rehvi haardumist märgatavalt kuival pinnal. Rehvi 225 r17 50 suuremõõduline muster on oluline, kuna aitab kaasa veepinnal tekkivale kindlusele, hajutades kogunenud vett rehvi kontaktpinnalt, mis aitab sõidukogemust parandada ning lisaks sellele muuta seda ka palju turvalisemaks. Rehvid mõõduga 225 r17 50 on valmistatud kasutades spetsiaalset müra summutavat tehnoloogiat, mis aitab efektiivselt vähendada sõidu ajal autosse kostuva müra taset ja aitab tänu sellele tagada vaiksema sõidu täielikus meelerahus.

Igal kliendil on ka rehvide ostmiseks oma eelarve

Kuna pidevalt muutuvas ja heitlikus kliimas tuleb ette, et on tihti vaja autole alla osta lausa kaks jooksu rehve, siis on mõistagi kliendi jaoks rehvide ostmisel väga oluline ka ostule kuluv summa, mis moodustab rehvide ostuks ettenähtud eelarve. Sellest tulenevalt on Rehvid-Online jaoks väga oluline, et kliendid tunnevad r17 225 x 50 mõõdus rehvide valimisel, et eelarvele vastavate toodete hulk, mille seast endale sobivad rehvid valida on piisav. Samuti on oluline, et r17 50 225 mõõdus rehvide ostmisel tunnevad kliendid, et on kulutatud raha eest saanud maksimaalse kvaliteediga rehvid, mis võimaldavad turvalist ja muretut liiklemist.

Võrrelge kuni 4 toodet:

778
kuva rohkem 20
778
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse