Valitud filtrid

Kaubiku Lamellrehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


KAUBIKUTE AASTARINGSE REHVID SOODSALT

Vahel ajavad juhid aastaringsed rehvid segamini talverehvidega ja arvavad, et aastaringsed rehvid sobivad talvel sõitmiseks. See on ekslik arusaam, millel võivad olla väga negatiivsed tagajärjed. Aastaringsed rehvid on disainitud mõõdukalt külma talve jaoks, nagu mõnedes Euroopa piirkondades. Talve- ja suverehvide erinevus seisneb tulemustes. Neil on erinevad omadused, sealhulgas juhitavus, pidurdamine ja veojõud märjal ja kuival teel. Aastaringsed rehvid on universaalsed, sest nad töötavad paremini kui suverehvid temperatuuri langedes ja paremad kui talverehvid suvistes tingimustes. Lisaks on aastaringsetel rehvidel veel eeliseid - te ei pea kulutama raha, et kaks korda aastas rehve vahetada. Küll aga peab arvestama, et Eestis valitsevad tingimused ei pruugi kaubiku aastaringsete rehvide tarbeks alati sobilikud olla. Meie talved varieeruvad olenevalt aastast ning tihti pole tervet talve aastaringsete rehvidega mööda saata lihtsalt võimalik. Kaubiku aastaringsed rehvid pakuvad sõidumugavust ja turvalisust just sellisel perioodil kus suve- ja talverehvide kasutamine ei ole veel sobiv.

Aastaringseid rehve toodetakse igat tüüpi sõidukitele, kaasaarvatud kaubikutele. Kui elate mõõdukate ilmastikutingimustega piirkonnas ja karme talveolusid ei esine, kaaluge aastaringsete rehvide kasutamist. Odavad kaubiku aastaringsed rehvid ei pruugi alati olla parim valik, mistõttu soovitame kaaluda ka tuntumate tootjate aastaringseid rehve.

KAUBIKU AASTARINGSETE REHVIDE KASUTAMISE EELISED

  • Väiksem rehvi kulumine. Enamikku aastaringseid rehve iseloomustab, võrreldes suverehvidega pikaajalisem rehvi kulumine.
  • Mugav sõit. Aastaringsed rehvid ei ole valjemad kui suverehvid. Vastupidi, nad tagavad vaikse ja mugava sõidu kõikides sõidukites, sealhulgas kaubikutes.
  • Madalam hind. Enamik suverehve on uute materjalide ja uusimate tehnoloogiate kasutamise tõttu tavaliselt kallimad.

Aastaringsetes rehvides ei tasu kahelda. Meie soovitus on neid kasvõi korra proovida, et näha kõiki eeliseid oma silmaga. Parimad kaubiku aastaringsed rehvid leiate meilt.

Võrrelge kuni 4 toodet:

540
kuva rohkem 20
540
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse