Valitud filtrid

Sailun Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

SAILUNI REHVID

Universaalrehvid ei ole tavaliselt sobilikud talvel kasutamiseks ja seda eriti lumistel teedel. Sellistes oludes valige Sailuni Ice Blazer WSL2 rehvid, mis võivad päästa teie päeva. Sailun on tuntud kvaliteetrehvide tootja, kes pakub rehve taskukohase hinnaga. Ühendades tehnilisi teadmisi ning innovatiivseid lahendusi ja täpsust, on Sailun kinnitanud maailmas kanda esmaklassiliste rehvitootjate seas. Sailun müüb igal aastal umbes 30 miljonit rehvi, enam kui 50 riigis üle maailma. Sailun pakub kvaliteetset toodet eluaegse klienditoe ja usaldusväärse teenindusega.

Arvestades tootja tausta, võib Ice Blaze WSL2 rehve usaldada nende täiustatud kvaliteedi ja sõiduohutuse tõttu. Need rehvid on spetsiaalselt toodetud toimetulekuks karmides ilmastikuoludes ja sobivad hästi sõiduautodele. Võttes arvesse Euroopa Liidu märgiseid, pakuvad need rehvid E-taseme haakumist ja kütusekulu.

MIKS PEAKSITE EELISTAMA SAILUNI REHVE

Soodsad Sailun WSL2 rehvid pakuvad hämmastavat veojõudu isegi lume korral. Rehvide L-kujulised sooned ja teravad servad võimaldavad kiirelt reageerida kriisiolukordades lume, libeda muda või märja tee korral. Rehvidel on sooned ka rehvi välisküljel, mis aitavad hoida stabiilsust ning tagavad maksimaalse teel püsimise olenemata ilmastikuoludest. Rehvimuster on loodud täpselt selleks, et parendada auto teel püsimist libedal teel. Rehvi tootmisel on kasutatud kummisegu, mis teeb sellest paindliku ja keskkonnasõbraliku rehvi, mis vastab Euroopa standarditele.

ICE BLAZER WSL2 SAILUNI REHVIDE HIND JA VÄÄRTUS

Nagu eelpool mainitud on Sailuni rehvid taskukohase hinnaga. Sama kehtib rehvide Ice Blazer WSL2 puhul. Kui ostate Sailuni rehve, saate soodsalt täisväärtusliku rehvimudeli, mis igasuguste teeolude korral pakub teile suurendatud haardejõudu. Need rehvid ei paku ohutust sõidumugavuse arvelt. Kui soovite WSL2 rehve osta, leidke need meie veebipoest.

SAILUNI REHVID – REHVID IGAKS OLUKORRAKS

Suur Sailuni rehvivalik tagab selle, et iga juht leiab õige rehvimudeli oma sõidukile. Siin pakutavad Sailuni rehvid on ühed populaarseimad valikus olevatest rehvidest.

HEA KVALITEEDI TAGAVAD KÕRGE KVALITEEDIGA MATERJALID

Sailuni kliendid üle terve maailma hindavad rehvide kõrget kvaliteeti. Kõrge kvaliteediga materjalid tagavad madala kulumise, mis omakorda pikendab rehvi eluiga. Pingelise uurimustöö tulemusena parandatakse Sailuni rehvide kvaliteeti pidevalt, mis kajastub mitmete heade sõiduomaduste näol, näiteks madal veeretakistus, hea juhitavus kuivadel ja märgadel teedel ning hea teel püsimine keeruliste ilmastkuolude puhul. Veel üks Sailuni eelis on suur rehvivalik, mis katab kõik klientide soovid ja vajadused. Sailuni rehvide seast võib talveks leida sobivaid mudeleid pea igat tüüpi sõidukite jaoks.

EDUKAS JA INNOVATIIVNE

Sailun on Hiina firma, mis loodi aastal 2002 ning sellest ajast peale on firma väga edukalt välja töötanud mitmeid uut tüüpi rehve. Sailun ei keskendu vaid tootmisprotsessile, vaid toetub suuresti koostööle kohalike uurimiskeskustega. Näiteks teeb Sailun koostööd kummitööstuse juhtivate firmadega ja tunnustatud ülikoolide uuringukeskustega.

Tänu hoolikale uurimustööle ning kõrgetele kvaliteedi standarditele ostetakse Hiina tootja Sailuni rehve aina rohkem. Pole ka ime, sest Sailun toodab rehve mitmete sõidumugavust parandavate omadustega, mis tagavad parima sõidunaudingu.

Võrrelge kuni 4 toodet:

727
kuva rohkem 20
727
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse