Valitud filtrid

Nexen Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

TULEVIKUTEHNOLOOGIA JÕUAB TEIENI TÄNA NEXENI REHVIDE KAUDU

Igal autol on eripäraseid omadusi, mis tähendab seda, et rehvid saavad nende omaduste täieliku potentsiaali avamisele kaasa aidata. Nexeni kõrge kvaliteediga rehve toodetakse kasutades arendusprogramme tootmisprotsesside käigus.

Nexen pakub oma tootevalikus Nexen-N Blue ECO suve universaalrehve, mis on spetsiaalselt disainitud sõiduautode jaoks. Nende rehvide heade omaduste hulka kuuluvad: müravähendus, kütusesäästlikkus ning suurepärane pidurdusvõimekus. Kui otsite häid talverehve, siis leiate Nexeni rehvivalikust Winguard Snow G WH2 rehvid, mis tagavad teie ohutuse nii märjal teel kui ka lumistes oludes.

Enamiku tarbijate jaoks on veebist rehvide ostmisel mitmeid asju mida silmas pidada. Rehvide omadused, mis on tarbija jaoks olulised on järgmised: ohutus, kvaliteet ja tehnoloogia. Kõiki neid olulisi faktoreid on silmas peetud Nexen N’Fera SU1 autorehvide tootmisel. Nende rehvidega on sõit väga vaikne, stabiilne ning nende tootmisel on kasutatud kõige uuemaid tehnoloogiaid.

NEXEN REHVIDE HINNAD

Nexenil on enam kui 70 aastane rehvide tootmiskogemus. Nexeni rehve ostes võite kindlad olla, et ostate kvaliteetse toote. Alates 2000. aastast hakkas nõudlus Nexeni rehvide järgi järsult kasvama ning julgustab kliente Nexeni kvaliteeti usaldama.

KUI OSTATE NEXENI REHVE, SAATE OMA RAHA EEST SOODSA, KUID VÄÄRTUSLIKU TOOTE

Nexen on Koreas asutatud rehvifirma, mida on tunnustatud mitmete auhindadega innovatiivse arendusvõimekuse eest. Erilise tähelepanu alla on sattunud Nexeni rehviprofiilid, mis on loodud, et pakkuda rehve täiustatud veojõu ning vaikse sõidu võimalusega. Mitmekülgne rehvivalik sisaldab kvaliteetseid, kuid taskukohase hinnaga rehve, mis on tarbijatele igati kättesaadavad. Valikus leidub ka suure jõudlusega rehve, mis toimivad hästi ka kuni 270 km/h kiiruse juures.

Spetsiaalselt soonitud rehvi served pakuvad õhutut sõitu märgade teeolude korral ning aitavad tõhusalt suunata vee äravoolu ja pakuvad suuremat vesiliukindlust. Selline rehvimuster pakub suurepärast pidurduskiirust ja juhitavust.

Nexeni rehvid on disainitud mitmesuguste sõidukitüüpide tarbeks, alates kergsõidukitest kuni raskeveokiteni välja. Nexeni N800 suverehvid on heaks näiteks erisõidukite vajaduste täitmise valmisolekust. Neid rehve eristab teistest suur kandevõime ja muljetavaldav jõudlus. Need rehvid on ka äärmiselt võimekad juhitavuse säilitamisel nii märjal kui kuival teel. Nende rehvidega on hea sõita nii teel kui maastikul ning teie leiate need rehvid meie veebipoest. Nexen tegeleb pidevalt rehvide arendusega ning täiustab nii rehvide koostist kui tootmisprotsessi pidevalt, et saavutada parimaid tulemusi rehvide võimakuses vee äravoolu suunamisel, suurema veojõu saavutamisel ning palju muudki.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1617
kuva rohkem 20
1617
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse