Valitud filtrid

Pirelli P Zero Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Hinnakategooria

Miks valida sõidukile pirelli p zero rehvid

Kui soovidenda sõiduvahendile osta pirelli p zero rehvid võid kindel olla, et auto sõiduomadused ja ka üldine sõidumugavus paraneb märgatavalt. Pirelli P Zero rehvidel on asümmeetriline rehvimuster, kus külgmised ja ümbermõõdulised sooned on strateegiliselt paigutatud, et parandada juhitavust ja rehvi kuju säilitamist. Samuti aitavad need kaasa kaitsele veepinnaletungi ja kuiva tee haardumise eest. Rehvid pirelli p zero puhul on saavutatud vähendatud müratase ja pikem kasutusiga on saavutatud ainulaadse turvise koostise abil. Infrastruktuur on tugevdatud kahe terasvööga, mis on spiraalselt kaetud polüamiidi- ja nailonkiududega, mis tugevdab struktuurilist terviklikkust ja kontrollib deformatsiooni kontrollimist koormuse all.

Millised pirelli p zero omadused muudavad rehvi kvaliteetseks

Rehvid pirelli p zero on valmistatud kõrgeid nõudeid esitavate sõidukite, näiteks sportautode, luksusautode ja kupeede äärmuslikele jõudlusnõuetele. Suvised rehvid sobivad kõige paremini maanteel sõitmiseks ning ei toeta sõitmist külmakraadide või jää ja lume all. Rehvi turvise segu on uuendatud modifitseeritud ränidioksiidiga, et tagada hea käivitumine ilma probleemideta külma ilmaga ja integreerida vastupidavus pikema eluea tagamiseks. Rehvid p zero Pirelli jaotavad töökoormuse ühtlaselt, et tagada koormuse jaotumine ja vältida konkreetse piirkonna kahjustumist liigse kasutamise tõttu.See rehvimuster ja suurus on ideaalne Mercedes E300 ,Subaru WRX jt. rehvidele.

Rehvid-Online kaubavalik pakub sobivaid rehve igale autole

Arvestades eelpool välja toodud suurepäraseid omadusi on pirelli p zero hind klientide jaoks vägagi atraktiivne, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on täpselt paigas. Rehvid-Online soov ja eesmärk on pakkuda klientide nõuetele ja eelarvele võimalikult täpselt vastavat toodet. Rehvid-Online ei paku mitte ainult sõidukitele usaldusväärseid ja kvaaliteetseid rehve võimalikult madala hinnaga, vaid tagame ka, et meie kliendid on rahul, teades, et nad ostavad rahvusvahelise standardi rehve mõistliku hinnaga, sest me väärtustame oma kliente ja tahame, et nende kulutatud raha oleks võimalikult väärtuslik. Oleme kindlad, et suudame garanteerida parimad rehvide hinnad turul sõlt, kuna teeme koostööd ka väga erinevate rahvusvaheliste rehvide esindustega.

Võrrelge kuni 4 toodet:

173
kuva rohkem 20
173
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse