Valitud filtrid

Michelin X-Ice North 4 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Hinnakategooria

Kas michelin x ice north 4 omadused on hinda väärt

Põhjuseid, miks võiks valida sõidukile rehvid michelin x ice north 4 on mitmeid, ning seetõttu otsib järjest enam kliente kohti, kus oleks müüa michelin x ice north 4 rehvid. Tänu rehvide valmistamisel kasutatud revolutsioonilisele tehnoloogiale on tagatud täiustatud haarduvus talvistel teedel ning rehvid michelin x ice north 4 aitavad tagada, et olete mis tahes uueks seikluseks alati valmis, ükskõik milliseid üllatusi tee teile pakub. Nr 1 põhjusena võib välja tuua kahtlemata suurepärased jääl pidurdamise tulemused nii uuena kui ka 10 000 km läbimise järel. Teine peamine oluline põhjus, mis annab kindluse, et rehv on oms hinda väärt on jääl juhitavus. Täiustatud haaarduvus tagab mugava ja kindla juhitavuse. Lisaks on tootjal õnnestunud uuele tasemele viia müra taseme vähendamine, mis aitab sõiduki salongis luua optimaalne ja palju madalama sisse kostuva müra tasemega keskkonna, mis aitab autojuhil tunda end sõidu ajal mugavalt ning pikema sõidu korral ka vähem väsinuna. Ning lõpetuseks on tagatud suurepärane jõudlus lumel nii pidurdamisel kui kiirendamisel, mis aitab saavutada kuni 19% väiksem kütusekulu.

Sõidukile sobivate rehvide leidmine ei ole keerukas

Sõidukile sobivate rehvide valimine võib esmapilgugl tunduda keerukas ja raskemat sorti ettevõtmine. Tegelikkuses see päris nii ei ole, sest kui sõiduki omanikule on teada, millise mõõduga rehvid sõiduvahendile sobivad ning millistes ilmastiku oludes rehvid kasutust leiavad, siis on vaja valik teha juba lähtuvalt eelistatud tootjast ja rehvi omadustest. Kui soovite sõidukile osta michelin x ice north 4 rehvid, siis parim koht selleks on Rehvid-Online veebipood, mille abil leiate rehvi mõõdu või tootja järgi otsides sobivad rehvid kiiresti ja lihtsalt üles ning saate need endale mugavalt koju või lähimasse kullerpunkti tellida. Ettevõte väärtustab enda kliente kõrgelt ja on seadnud kõige olulisemaks prioriteediks pakkuda kvaliteetseid tooteid koos kvaliteetse klienditeenindusega.

Osta michelin x ice north 4 rehvid kiirelt ja mugavalt

Põhjuseid, miks valida sõidukile on mitmeid, ning seetõttu otsib järjest enam kliente, kus oleks saadaval rehvid michelin x ice north 4 soodsalt, kuna hindavad kõrgelt rehvi kasulikke omadusi, mis on abiks turvalisel liiklemisel ka kõige ekstreemsemate ilmastikuolude korral. Tänu rehvide valmistamisel kasutatud revolutsioonilisele tehnoloogiale on tagatud täiustatud haarduvus talvistel teedel ning michelin x ice north 4 rehvidega olete alati valmis, ükskõik milliseid üllatusi tee teile pakub. Üheks meeldivaks üllatuseks on kahtlemata ka michelin x ice north 4 hind ning tänu suurepärasele hinna ja kvaliteedi suhtele kogub see rehv järjest suuremal hulgal rahulolevaid kliente, kelle auto sõiduomadused on samuti turvalisemad, paremad ja ohutumad.

Võrrelge kuni 4 toodet:

103
kuva rohkem 20
103
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse