Valitud filtrid

Continental IceContact 2 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Pole kontinenti kust puudub Continental

Saksamaal Hannoveris asuv Continental AG asutati algselt 1871. aastal kummitootjana. Ta saavutas rahvusvahelise tunnustuse sellega, et oli esimene, kes projekteeris, arendas ja tootis rehve, millel oli parema veojõu tagamiseks turvaprofiil. Aastate jooksul on rehvid continental icecontact 2 muutunud Euroopa suuremate autotootjate seas populaarseks valikuks, nii et umbes kolmandik kõigist autodest mandril antakse omanikele üle Continental'i rehvidega. Nende autotootjate nimekiri, kes on otsustanud teha koostööd Continentaliga, on muljetavaldav. Just selle asjaolu tõttu on ka Rehvid-Online tootevalikus klientide rõõmuks müüa continental icecontact 2 rehvid erinevas mõõdus, mis võimaldab neid suurepäraste omadustega rehve kasutada väga erinevat tüüpi sõidukitel.

Millised omadused muudavad continental icecontact 2 rehvid heaks

Kui otsid sõidukile suurepäraseid rehve kuid kahtled, kas tasub osta continental icecontact 2, siis tome välja mõned olulised omadused, mis on aidanud senistel klientidel selle valiku kasuks otsustada. Rehv on omaduste poolest hästi tasakaalustatud. Pikipidamine on jääl pidurdades ja kiirendades tänu suurele naastude arvule väga hea ning rehv on kergesti juhitav. Lumel on roolitunnetus täpne ja sõit on kindel. Takistusest möödumisel on rehvi reaktsioon sobivalt kiire ja ei üllata ka liiga äkilise suunamuutusega. Arvestades eelpool välja toodud suurepäraseid omadusi on continental icecontact 2 hind klientide jaoks vägagi atraktiivne, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on täpselt paigas.

Continentali pühendumus klientidele ja kvaliteedile

Rehvid icecontact 2 continental on paljude autojuhtide jaoks usaldusväärne valik, sest nende jõudlus on võrratu. Continental rehvid on varustatud ContiSeal™-tehnoloogiaga, mis on viskoosne tihenduskihi rehvikere sees, mis takistab sügavate aukude tekkimist, et need ei muudaks või kahjustaks rehvi struktuuri. See tähendab, et te ei vaja rehvi läbilöögi korral kohest rehvivahetust ega abi.

Milliseid eeliseid pakub Rehvid-Online veebipood

Kuna Rehvid-Online kõige olulisem prioriteet on klientide rahulolus, siis on meie eesmärk tagada klientidele maksimaalne turvalisus ja ökonoomsus autoga ringi liikumisel ning seetõttu on Rehvid-Online veebilehel saadaval laialdases valikus tuntud ja usaldusväärsete tootjate rehve. Veebipoes on saadaval rehvid continental icecontact 2 soodsalt ning tänu sellele on continental icecontact 2 rehvid muutunud üheks eelistatumaks valikuks paljude klientide seas. Aitame muuta rehvide valimise kiireks mugavaks ja lihtsaks protsessiks ning klient võib kindel olla, et leiab endale vastavalt eelarvele sobivad rehvid, mis on õiglase hinna ja kvaliteedi suhtega ning pakuvad turvalist ja mugavat sõidukogemust paljudeks aastateks.

Võrrelge kuni 4 toodet:

2
2
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse