Valitud filtrid

Triangle Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Näita kõike

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


LÜHIKE ÜLEVAADE TRIANGLE REHVIDEST

Triangle rehvid on loodud ettevõtte klientide vajadustes lähtudes. Autoomanikuna olete kindlasti kursis autode ülalpidamise kõrgete kuludega, mistõttu on Triangle otsustanud oma rehvide tootmisel lähtuda just sellisest ideoloogiast – parim kvaliteet taskukohase hinnaga. Triangle tootevalikust leiate nii suverehve, mis on optimeeritud märjale pinnale, talverehve, mis on optimeeritud talvistele oludele ja universaalrehve, mis sobivad kasutuseks kõikides oludes.

Auto on eelkõige luksusese, küll aga kiputakse ära unustama, et kulukas ei ole mitte auto ostmine vaid selle ülalpidamine. Vaadates aina kasvavaid kütusehindu võib auto ostmine rahakoti kiirelt tühjaks teha. Juba näiteks üks paar talverehve moodustab auto ostuhinnast märkimisväärse osa. Seetõttu ongi Triangle enda eesmärgiks võtnud sellist olukorda leevendada. Triangle teab hästi, kui palju võib ühe auto ülalpidamine maksta, mistõttu on nende tootevalik lisaks heale hinnale ka äärmiselt lai ja lubab klientidel leida ilma kompromisse tegemata endale just kõige sobivamad rehvid.

EUROOPAS VEEL SUHTELISELT TUNDMATU TOOTJA

Olenemata nende suurepärasest eesmärgist pakkuda taskukohase hinnaga rehve, ei ole nad Euroopas veel suuremat turuosa saavutanud. Küll aga on nad saanud aru Saksamaa turu olulisusest ning on viimasel ajal oma jõupingutused just sinna suunanud. Tänu nende rehvide soodsale hinnale on nad hinnatud valik inimeste seas kes ei soovi rehvide eest maksta poolt või pea tervet oma soetatud auto hinda.

Meie veebilehelt pakub teile soodsat võimalust soetada endale kvaliteetsed Triangle rehvid. Vaadake valmis enda autole sobivate rehvide omadused ning võitegi imelihtsalt meie kaudu endale uhiuued Triangle rehvid soetada. Kvaliteet ei pea olema alati kallis ning lõppkokkuvõttes tuleb valikud teha oma rahakoti kohaselt. Sellistes tingimustes on parim võimalus rehvide soetamiseks just meie veebileht.

Teie otsingule vastavaid tooteid rohkem ei leitud.

Sellel poel pole praegu ühtegi pakkumist saadaval

Võrrelge kuni 4 toodet:

42470
kuva rohkem 20
42470
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse