Valitud filtrid

Seiberling Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Näita kõike

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


SIEBERLING REHVID

Sieberling rehvid on üks osa Bridgestone perekonnast, mis on maailmakuulus rehvitootja igal tegevusalal. Bridgestone rehvide kasuks räägib ka näiteks nende laialdane kasutamine võistlusspordis. Sieberling toodab nii suve- kui ka talverehve. Nende eesmärk on oma klientidele pakkuda taskukohase ning soodsa hinnaga head sõidukogemust.

Sieberling rehvid on saadaval kolmes erinevas seerias:

  • Performance, mis pakub võimalust oma autost välja pigistada viimast. Need rehvid on mõeldud teie auto kõikide omaduste nautimiseks.
  • Touring, mis pakub universaalvõimekust kergemates oludes eeldusel, et ilm varieerub vihmasaju ja kuivade olude vahel. Need on loodud kestma pikka aega ning pakkuma oma hinna eest parimat võimalikku kvaliteeti.
  • Winter, mis on loomulikult loodud sõitmiseks karmides talvistes oludes, kus samas on vaja ka sõidumugavust ning ohutust.

KUST NEID REHVE OSTA?

Eks ikka meilt! Sieberling rehvide kvaliteet on juba ammu teada ja tuntud fakt ning meie veebipood pakub teile kõige lihtsamat võimalust neid rehve endale soetada. Mööda poode käimine ning soodsaima hinna otsimine on minevikuteema, sest meilt saate vaid loetud sekunditega parima pakkumise.

Teie otsingule vastavaid tooteid rohkem ei leitud.

Sellel poel pole praegu ühtegi pakkumist saadaval

Võrrelge kuni 4 toodet:

42444
kuva rohkem 20
42444
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse