Valitud filtrid

Riken Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

Näita kõike

EÜ märgistus


-

Müüja

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

RIKEN REHVID

Riken rehve toodab nende emafirma Michelin ning on tootmises olnud juba aastast 1979. Nende rehvide sihtturuks on sõiduautod, veoautod ning kaubikud. Riken rehvides on kombineeritud välimus ja tehnoloogia väga soodsa hinna juures, mis teeb neist head rehvid, mida Euroopa ilmaoludes kasutada.

  • Suverehvid

Riken suverehvid on loodud heaks haakuvuseks, teel püsimiseks, stabiilsuseks märgades oludes, kütuse kokkuhoiuks ning rehvimüra vähendamiseks.

  • Talverehvid

Riken talverehvid on loodud heaks haakuvuseks, teel püsimiseks, stabiilsuseks märgades oludes, kütuse kokkuhoiuks, rehvimüra vähendamiseks ja mugavaks sõiduks talvistes oludes.

KUST RIKEN REHVE OSTA?

Riken rehvid leiate meie veebipoest, kus meil on teile pakkuda suur valik erinevat tüüpi Riken rehve. Ainus, mida te eelnevalt teadma peate, on teie sõidukile sobiv rehvitüüp ning hea oleks ka kui mõtleksite eelnevalt, millistes oludes te neid rehve kasutama hakkate. Näiteks võib hommikuti esineda rohkem jäidet, mistõttu oleks rehvide valikul mõelda ka sellele. Kui aga kõik varasemalt järgi uuritud, siis oleme kindlad, et leiate meie veebilehelt parima valiku rehve.

Võrrelge kuni 4 toodet:

333
kuva rohkem 20
333
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse