Valitud filtrid

Minerva Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Näita kõike

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Minerva on rehviturul juba ammu tuntud ettevõte ning on rehve tootnud juba rohkem kui 20 aastat. Alates nende turule tulemisest 1992. aastal on nad välja arendanud tugeva maine ning laia rahvusvahelise edasimüüjate võrgustiku. Tänapäeval müüakse nende rehve rohkem kui 52-s erinevas riigis üle maailma.

Ajalugu kordab ennast taas. Minerva oli kunagi autode jumalanna ning paljude kuninglike perede ja üksikute väljavalitute lemmikauto. Minerva bränd ja logo olid absoluutse luksuse, ideaalse jõudluse ning mugavuse sünonüümid. Tänapäeval on Minerva üks parimaid taskukohaseid rehve tootev ettevõte maailmas.

Nende rehvidega sõidetakse kõikjal maailmas ning need on siiani kuulsad kui rehvid selle müütilise auto osa. Minerva rehvide tootevalik keskklassi rehvidele on kõige suurem maailmas ning keskendub siiani mugavusele, läbisõidule, kütusekulu vähendamisele ning ohutusele ja seda nii suverehvide, talverehvide ning kõikide mustritega rehvide korral. Minerva garanteerib teile tipptaseme tehnoloogia kasutamise ning pakub samas ka üle 100 aasta kestnud kogemust ning ajalugu. Ostes Minerva rehvid, võite kindlad olla, et tegite valiku mugavuse ning ohutuse kasuks.

Minerva rehvid on rohkemat kui lihtsalt taskukohased, need on toodetud Euroopa kvaliteeti silmas pidades. Kui kõik eelnev teid ei veena siis ehk on otsustavad faktoriks teadmine, et nende toodangut müüakse viiel erineval kontinendil, mis on selge märk faktist, et nende 20 aastat kestnud areng ei ole klientidele märkamata jäänud.

MINERVA REHVIDE TEHNOLOOGIAD

Minerva rehve toodetakse järjepidevalt uuenevaid tootmistehnoloogiad silmas pidades, selle hulka kuuluvad muutused näiteks suve- ja talverehvide ehituses ning samas ka disani ja mustreid silmas pidades. Üks on kindel – Minerva on oma ala eeskäija ning ületab tihti kõiki ootusi. Minerva pakub ideaalseid tulemusi testides, mis tegelevad mugavuse, kütusesäästlikkuse ja ohutusega. Testides saab Minerva paremaid või võrdseid tulemusi ka maailma juhtivate rehvitootjate toodanguga võrreldes. Need rehvid vastavad absoluutselt kõigile ISO standarditele.

TOOTEVALIK

Minerva tootevalikkuse kuulub enam kui 360 erinevat suverehvi, 230 talverehvi ning 70 universaalrehvi ning see nimekiri on pidevalt suurenemas. Tänu sellele võib kindlalt väita, et nad tõesti on maailma juhtivaimad taskukohaste rehvide tootjad PCR, LT, VAN/SUV ja TBR kategooriates. Kui teil on vaja taskukohaseid ning kvaliteetseid rehve, siis pole tarvis midagi muud vaadatagi, sest Minerval on olemas kõik vajalik, et täita ka teie kõige nõudlikumaid soove.

KUST MINERVA REHVE OSTA?

Soodsad ja taskukohased rehvid leiate loomulikult meie veebipoest. Peate vaid teadma millised rehvid teie sõidukile sobivad ning vaid paari hiireklikiga saategi juba hakata valikut tegema paljude soodsate pakkumiste vahel. Soovime vaid, et mõtleksite oma kodu- või töökohas kehtivate tingimuste peale, sest erinevates piirkondades võivad teeolud ka väikeste vahemaade korral oluliselt erineda. Valige rehvid kindlasti mitte hinda silmas pidades, vaid selle järgi, mis teevad teie sõidud mugavaks ja ohutuks. Kui veedate väga suure osa oma päevast autoroolis, siis soovite ju näiteks, et see mööduks müravabalt ning mugavalt. Oleme veendunud, et pärast koostööd meiega ei soovi te oma rehve osta mitte kusagilt mujalt ning tulete meie veebipoodi tagasi ka tulevikus.

Teie otsingule vastavaid tooteid rohkem ei leitud.

Sellel poel pole praegu ühtegi pakkumist saadaval

Võrrelge kuni 4 toodet:

42521
kuva rohkem 20
42521
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse