Valitud filtrid

Matador Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

MATADOR REHVID

Matador on rehve tootnud juba uskumatud 90 aastat. Matador rehvid astuvad julgelt vastu igale väljakutsele, sest nad on toodetud professionaalide poolt suure hoolega ning kasutades parimaid tehnoloogiaid. Matador on osa Continentali rahvusvahelisest ettevõtete perekonnas ning saavad tänu sellele pakkuda oma tooteid soodsate ja taskukohaste hindadega ilma kvaliteeti ohverdamata. Matador on oma rehve järjepidevalt arendanud ning seda vastavalt turul saada olevate kõige uuemate tehnoloogiate alusel. Nad toodavad rehve nii sõiduautodele, veokitele, maasturitele ja muudele sõidukitele. Nende rehvid sobivad pea kõikidele sõidukitüüpidele. Matadori brändi ajalugu on seotud pikaajalise traditsiooni ja jõudlusega.

MATADOR REHVIDE OMADUSED

Kuna Matador rehve valmistatakse kõigile sõidukitüüpidele on need valmistatud stabiilselt teel püsima kõikide olude korral. Need pakuvad teile ideaalset haakuvust nii märgades kui kuivades oludes, vähendatud rehvimüra ning teevad teie sõidu mugavaks ning stressivabaks. Matador rehvid aitavad teil säästa kütust ning parendavad sõiduki pidurdusvõimekust tänu oma erilisele rehvimustrile. Samuti vähendavad Matador rehvid vesilibisemist ning tagavad märgadel pindadel parema haakuvuse. Lisaks sellele parendavad need üldist sõidumugavust ning on äärmiselt sobivad ka pikemateks reisideks.

MATADORI REHVIDE OSTMINE

Meie veebileht pakub teile Matador rehve soodsalt ning usaldusväärsete tarnijate ladudest. Meie lehel ringi vaadates veendute peagi, et rehvivalik pole suur mitte ainult tootjate poolest, vaid pakume ka võimalust leida endale töökoda, mis teie uued rehvid teie autol soodsalt ning usaldusväärselt ümber vahetab. Meie veebilehelt ostes ei ole teil tarvis teada muud kui vaid teie sõidukile sobivat rehvide tüüpi. Lisaks sellele tahate võibolla mõelda, millised olud teie kodukohas valitsevad ning vastavalt sellele valida endale rehvid, mis teid ilma tõttu alt ei vea.

Võrrelge kuni 4 toodet:

467
kuva rohkem 20
467
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse