Valitud filtrid

Malatesta Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Näita kõike

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


MALATESTA REHVID

Itaalia rehvifirma toodab rehve sõiduautodele, kergveokitele, veoautodele, tõstukitele ja ralliautodele. Lisaks suverehvidele toodetakse ka kvaliteetseid talverehve. Malatesta on pühendunud keskkonna säästmisele ning vanadele rehvidele uue elu andmisele. Ligikaudu 80% rehvidest on toodetud taaskasutatud materjalidest. Rehvifirma missioon on uuendada kõik taasakasutuskõlblikud rehvid, taastada nende esialgne funktsioon ning tagada täielik turvalisus ja usaldusväärsus.

VASTUTUSTUNDLIK TOOTMINE

Ilmselt nõustume kõik, et inimkond peab muutuma keskkonnasäästlikumalt käituma, et päästa meie planeeti hukkumisest. Malatesta rehvifirma teeb selle nimel suuri pingutusi. Looduses hävib autorehv täielikult umbes 100 aastaga. Kui seda aga ümber töödelda ja taaskasutada, on võimalik vähendada prügimäele jõudvate rehvide arvu. Samuti raiskab täiesti uue rehvi valmistamine mõttetult palju ressursse, mida meil on niigi vähe alles jäänud. Malatesta rehvid tõestavad, et ka taaskasutatud rehvid võivad olla turvalised, kui neid õigesti teha. Vaatamata vanade rehvide kasutamisele tootmisprotsessis, ei jää Malatesta rehvide kvaliteet teistele rehvifirmadele kuidagi alla.

KUST OSTA MALATESTA REHVE?

Malatesta rehve on saadaval mitmes eri hinnaklassis, kuid olenemata hinnast, on need valmistatud teie turvalisust silmas pidades. Tahaksite endale soetada keskkonnasõbralikke Malatesta rehve, kuid pole kindel kust? Meie e-pood on selleks kõige lihtsam ja mugavam viis! Enne aga, kui asute rehve ostma, on vaja teada, millised rehvid teie autole sobivad. Kui te pole endas kindel, siis leiate selle informatsiooni oma auto dokumentidest. Meeldivaid sõiduelamusi!

Teie otsingule vastavaid tooteid rohkem ei leitud.

Sellel poel pole praegu ühtegi pakkumist saadaval

Võrrelge kuni 4 toodet:

42444
kuva rohkem 20
42444
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse