Valitud filtrid

Kumho Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

OPTIMAALNE KUMHO REHVIDE SUUTLIKKUSE ARENDAMINE

Valikus olevate rehvide paljusus ja mitmekesisus võib taskukohase hinnaga parimate rehvide valimise raskeks ja aeganõudvaks muuta mitmete klientide jaoks. Kui valite Kumho rehve veebist, saate võrrelda rehve omavahel ja valida sellised, mis vastavad teie vajadustele. Teie käsutuses on kõik vahendid ja professionaalne abistav tugiteenus, mis aitab kindlaks teha, mis rehvid on teile kõige sobivamad.

Kumho rehve kasutatakse igal pool maailmas ning nad toodavad iga aasta üle 68 miljoni rehvi. Kumho on tuntud rehvitootja ning on pälvinud ülemaailmse tunnustuse alates tegevuse algusest 1960. aastal. Tarbijale suunatud ettevõte tegutseb peamiselt Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias.

Jätkuva arengu märgina võtab Kumho osa erinevatest motospordi üritustest ja arendab välja F-1 võidusõidu rajale sobivaid rehve.

KVALITEETSED KUMHO TOOTED JA TASKUKOHASED KUMHO REHVIDE HINNAD

Soodsad Kumho rehvid on disainitud, väljatöötatud ja toodetud kvaliteetsetena ja hea jõudlusega. Teisisõnu pakuvad nad tarbijale parimaid võimalikke rehve, mis vastavad nende vajadustele. Näiteks ECSTA KU39 rehvid on välja töötatud, et pakkuda optimaalset suutlikkust märjal teel, kuid samal ajal pakub ka suurepärast veojõudu, stabiilsust, kiirust ja madalat sõidumüra kuival teel. Mitmekülgne rehvide valik on loodud selleks, et vastata teie sõiduvajadustele.

Täpsus, kvaliteet, hind ja väärtus on omavahel seotud faktorid, kui otsite parimaid rehve ja head pakkumist. Kui ostate Kumho rehve meie veebipoest, saate kõrgeima kvaliteediga rehve, mis mahuvad teie eelarvesse. Meie veebipood arvestab mitmete asjaoludega, andes võimaluse võrrelda nimetatud faktoreid omavahel.

Arvesse on vaja võtta rehvide suurust ja soovitud kasutusvaldkonda, näiteks kas valida universaalrehvid, suve- või talverehvid. Lisaks sellele peab arvestama nõutava kandevõimega, nimikiirusega ja Euroopa Liidu klassifikatsioonimärgisega, mis näitab kütuse säästlikkust, märghaardumisvõimet ja sõidumüra! Kui need faktorid on määratletud, siis on võimalik leida soodsaid Kumho rehve, mille hind ja toote väärtus on omavahel tasakaalus.

KUMHO REHVID VEEBIST

Vastutustundlik juht juhindub veebis Kumho rehve ostes oma vajaduste eripäradest. Kui valite rehvid nagu SOLUS KL21, siis vajate kütusesäästlikkust ning suuremat stabiilsust ja paremat juhitavust, kuid seejuures ka veojõudu märjal või lumisel teel ning ootate rehvidelt sujuva sõidu ja vähendatud müra taseme garantiid. Alternatiivseks valikuks võivad osutuda ka Road Venture AT KL78 rehvid, mis pakuvad konkurentsivõimelist hinda, vähendavad vesiliu tekkimise võimalust ja veojõudu nii teel kui maastikul. Lisaks pakuvad need rehvid kaitset torkeaukude ja kulumise korral.

Õigete rehvide valimine võib olla väga oluline teie ja kõigi teiste juhtide ohutuse tagamiseks teel.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1468
kuva rohkem 20
1468
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse