Valitud filtrid

Insa Turbo Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

Näita kõike

Müüja

Lisavõimalusi

Keskmine katse ülevaade

-

INSA TURBO REHVID

Insa Turbo toodab rehve neljarattaveoga sõidukitele. Rehvid on valmistatud uusima tehnoloogiaga ning on läbinud kõige karmima kvaliteedikontrolli. Insa Turbo pakub kõrgklassist rehve, mis on üle maailma tuntud ja hinnatud. Autojuhid maailma eri paigus eelistavad just Insa Turbo rehve nende stabiilsuse, vastupidavuse ja usaldusväärsuse tõttu.

REHVIDE PEAMISED OMADUSED

Insa Turbo rehvide sooritusvõime on suurepärane. Rehvid tagavad hea pidurdusvõime ning juhitavuse nii kuiva kui ka märja teekatte korral nii kuuma kui külma ilmaga. Rehvid muudavad ka rooli tundlikumaks, kurvide läbimise lihtsamaks ning haardumise paremaks. Lisaks kõigele eelnevale vähendavad Insa Turbo rehvid ka müra tänu väiksemale CO 2 emissioonile ning vähendavad kütusekulu. Kokkuvõtlikult on Insa Turbo rehvid täiuslik pakett taskukohase hinna eest.

MIKS VALIDA INSA TURBO REHVID?

Insa Turbo missioon on pakkuda klientidele parimaid rehve konkurentsivõimelise hinnaga, hoolitsedes samal ajal oma ettevõtjate, tarnijate, lõpptarbijate, partnerite ja edasimüüjate vajaduste eest. Insa Turbo omab ka mitut rahvusvahelisel tasemel tunnustatud sertifikaati ning on seeläbi võitnud oma klientide ja osanike usalduse.

KUST OSTA INSA TURBO REHVE?

Insa Turbo rehve saab endale kõige lihtsamini soetada meie e-poest. Vaja on vaid teada oma sõidukile sobivate rehvide mõõte. E-poes saate tutvuda meie laia rehvivalikuga ning leida just enda vajadustega sobivad rehvid. Valides Insa Turbo rehvid, võite kindel olla, et teie edaspidised sõidud on palju turvalisemad ja ökonoomsemad.

Võrrelge kuni 4 toodet:

167
kuva rohkem 20
167
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse