Valitud filtrid

Goodride Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Näita kõike

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


GOODRIDE REHVID

Goodride rehvid on eriti kasulikud madala haakuvuse ning madala temperatuuri tingimustes. Goodride on hetkel Hiinas üks kõige kiiremini arenev bränd, mille eesmärgiks on toota kõrgkvaliteetseid rehve ja rehvitooteid. Ettevõte kasutab oma tootmisprotsessis ainult kõige uuemaid ning innovatiivsemaid tootmisvõtteid.

ÕIGETE GOODRIDE REHVIDE VALIMINE

Rehvide valikul peab kindlasti arvesse võtma kohalikke sõiduolusid ning tihti ka sõitmise aega – kui sõidud toimuvad peaasjalikult varahommikul või öösel, siis on suurem võimalus kohata jäidet ning muidu märjemaid sõiduolusid. Lisaks tuleb loomulikult arvestada ka kohaliku seadusandluse ning nõuetega nagu aastaajast sõltuvad nõuded (suve- ja talverehvide kasutus).

Goodride rehvide EU märgistus märja ilma korral on tase C, kütusekulukuse tase E ning müratootlikkus on keskmisel tasemel. Lisaks sellele on nad ka märgistatud sümboliga 3PMSF, mis garanteerib nende hea toimimise talvistes oludes.

GOODRIDE REHVIDE HINNAD JA OSTMINE

Goodride rehvide hinnad on üks selle brändi kasuks rääkiv fakt. Goodride rehvide hinna-kvaliteedisuhe on üks parimatest, mida turult leida võib. Näiteks pakub nende talverehvide seeria väga hea jõudluse juures ka imelist haakuvust ning ohutusomadusi ja seda kõike väga madala hinnaga.

Meie veebipoes on teil võimalik rehve otsida vastavalt teile sobivatele parameetritele ning omadustele. Meilt leiate rehve kõikideks olukordadeks ning tingimusteks. Meeles tuleks vaid pidada oma sõiduki rehviparameetreid. Lisaks sellele tuleks tähelepanu pöörata ka rehvide paigaldusele, mitut rehvi korraga vahetada (ideaalolukorras tuleks vahetada kõik neli, kuid võimalik on ka vahetada vaid kas esimene või tagumine paar). Kõik eelpoolmainitud tingimused mängivad oma rolli rehvidega rahulolu suhtes ning peavad kindlasti olema täidetud. Vajavad ju rehvid ostjalt samasugust hoolsust nende valimisel nagu nad ootavad rehve tootvatelt ettevõtetelt.

Teie otsingule vastavaid tooteid rohkem ei leitud.

Sellel poel pole praegu ühtegi pakkumist saadaval

Võrrelge kuni 4 toodet:

42444
kuva rohkem 20
42444
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse