Valitud filtrid

245 40 R18 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Rehvid-Online abil leiad sobivad rehvid kiiresti ja mugavalt

Rehvid-Online on üks parimaid ja lihtsamaid viise veebist sobivate rehvid 245 40 18 tellimiseks kuna tellimine kiire ja ostuprotsess mugav. Soovime klientidele tagada kvaliteetse ja ootustele vastavad 245 40 r18 rehvid parima hinnaga. Soovi korral on võimalik tellida r18 245 x 40 mõõdus rehvid selliselt tootjalt, keda te juba usaldate ja millega sõites tunnete end mugavalt ja kindlalt. Kui teie eelistatud rehvimõõtu või kaubamärki ei ole veebilehel loetletud, võite alati meiega ühendust võtta ja meie meeskond annab endast parima, et leida teile soovitud mõõdus r18 245 x 40
rehvid.

Olulised omadused iga rehvi puhul

Mõõduga r18 40 245 rehvidel on sümmeetriline rehvimuster, mis tagab suurepärase stabiilsuse suurtel kiirustel kurvides. Lisaks sellele võimaldab rehvimustri profiil täiuslikku juhitavust väga erinevates sõidutingimustes.Rehvide, millele on rehvimõõt 245 40 r18 kasutamisega on tagatud sõidukile lühike pidurdusteekond. See on väga oluline omadus ja ohutuse tagamise seisukohalt kõige tähtsam näitaja. Rehvid 245 40 r18 mõõduga sobivad ideaalselt erinevatele sõiduki markidele nagu Mitsubishi, Nissan, Toyota, BMW, Audi, Skoda, Subaru jne.

Milliseid eeliseid pakub Rehvid-Online veebipood

Kuna Rehvid-Online kõige olulisem prioriteet on klientide rahulolus, siis on meie eesmärk tagada klientidele maksimaalne turvalisus ja ökonoomsus autoga ringi liikumisel ning seetõttu on Rehvid-Online veebilehel saadaval laialdases valikus tuntud ja usaldusväärsete tootjate rehve. Veebipoes on rehvid 245 40 r18 soodsate hindadega rehvid muutunud üheks eelistatumaks valikuks paljude klientide seas. Aitame muuta rehvide valimise kiireks mugavaks ja lihtsaks protsessiks ning klient võib kindel olla, et leiab endale vastavalt eelarvele sobivad rehvid, mis on õiglase hinna ja kvaliteedi suhtega ning pakuvad turvalist ja mugavat sõidukogemust paljudeks aastateks.

Võrrelge kuni 4 toodet:

273
kuva rohkem 20
273
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse