Valitud filtrid

Veoauto Lamellrehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

Näita kõike

EÜ märgistus


-

Müüja

Lisavõimalusi

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

VEOAUTO AASTARINGSED REHVID

Universaalrehvides on ühendatud nii suve- kui talverehvide unikaalsed omadused Neid tuleks kasutada perioodil, mis on kevadest sügiseni. Universaalrehvidel on suviti teedel hea haakuvus ja seda nii kuivades kui märgades oludes, mis kindlustavad ohutu sõidu. Kui temperatuur langeb alla 7 kraadi, kaotavad oma universaalrehvid oma efektiivsuse.

Veoautode juhtimisel peaksid juhid rehvidele erilist tähelepanu pöörama ning neid vastavalt ilmale ja aastaajale vahetama. Mõndadel aastatel, kus talv on kerge ja temperatuur ei lange alla 7 kraadi, saab universaalrehve kasutada terve aasta jooksul. See on hea lahendus juhtidele, kes ei soovi igal aastal oma rehve vahetada.

VEOAUTO AASTARINGSED REHVID SOODSALT!

Meie veebisait on pühendatud erinevatele tegevustele, kuid üheks neist veoauto aastaringsete rehvide müük. Meie veebilehelt ostes ei pea te muretsema, kas saate oma rehvid odavalt. Veebileht on loodud parimate pakkumiste otsimisele, mille üks põhikriteeriume on leida rehvid soodsalt.

Kui te otsite oma veoautole suurepäraseid rehve, peaksite arvesse võtma järgnevaid rehvitootjaid.

  • Bridgestone. Bridgestone'i universaalrehvid pakuvad suurepärast jõudlust ning pikaajalist vastupidavust. Bridgestone kvaliteetsed rehvid tagavad mugava sõidu. Nende rehvidega on isegi täislaadungiga veoauto juhtimine sujuv ja mugav.
  • Hankook. Hankook on kuulus mitte ainult oma kvaliteedi, vaid ka suurepärase välimuse tõttu. Hankook rakendab rehvide tootmisel tipptasemel tehnoloogiaid, mis muudavad nende rehvid kergesti ladustatavaks, usaldusväärseks ja äärmiselt tõhusaks.
  • Michelin. Michelin toodab kõrge kvaliteediga universaalrehve, mis on veoautode puhul näidanud äärmiselt pikaajalist vastupidavust, sest neid toodetakse tugevas kummist. Need universaalrehvid tagavad, et teie veoauto liiklemine on ohtu ning sujuv.

Eelpool nimetatud tootjatel on ette näidata pikk ajalugu turvalist sõidukogemust ning kahtlemata on nende rehvid ennast aastatega tõestanud.

Võrrelge kuni 4 toodet:

1900
kuva rohkem 20
1900
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse