Valitud filtrid

Starco Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

Näita kõike

Müüja

STARCO REHVID

Starco on rehve ja velgi tootnud enam kui 55 aastat. Nende tootevalikust võib leida absoluutselt igale sõidukile sobivad rehve väga soodsa hinnaga, kaasa arvatud nii mäetööstuseks mõeldud rehvid kui ka aiakärudele mõeldud rattad ja veljed.

Starco peakorter asub Taanis ning nende tehased UK-s, Horvaatias, Sri Lankal ja Hiinas. Lisaks sellele on neil kaheksa müügi- ning jaotusosakonda üle Euroopa. Starco on üks osa Kenda Grupist, mis on üks maailma juhtivatest rehvitootjatest.

Staco tootevalikusse kuuluvad järgmiste sõidukite tüübid: kergtransport, maahooldussõidukid, tootmistehnika rehvid, traktorid, treilerid ja karavanid ja eriotstarbelised sõidukid.

Pikk jutt lühidalt – kui teil on tarvis rehve, siis Starco-l on teie jaoks olemas soodne pakkumine.

KUST STARCO REHVE OSTA?

Parima valiku soodsaid ja kvaliteetseid Starco rehve leiate meie veebipoest. Uurige oma sõiduki dokumentatsioonist, millised rehvid teile sobivad (mõõtmed jms info) ning ülejäänu teeme ära meie. Meie veebipood võimaldab teil oma rehve ja velgi rahulikult valida ning enam kunagi ei pea te tegelema tüütute müügimeestega. Oleme teie käsutuses nii päeval kui ööl.

Võrrelge kuni 4 toodet:

40
kuva rohkem 20
40
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse