Valitud filtrid

Pirelli Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

Näita kõike

EÜ märgistus


-

Müüja

Lisavõimalusi

Keskmine katse ülevaade

-

PIRELLI REHVIDE INNOVAATILISUSEGA VASTU IGALE AASTAAJALE JA TEEPINNALE

Ausameelsus ja usaldusväärsus on sõnad, mis kirjeldavad hästi Pirelli rehvifirmat. See tähendab, et Pirelli pakub parima kvaliteediga materjale, tehnoloogiat ja ekspertiisi, mida rakendatakse rehvide tootmisel ning rehvid läbivad mitmeid teste, et vastu pidada ja funktsioneerida erinevates oludes, kaasa arvatud mitmekülgsetes keskkondades. Pirelli rehvide omadusi on lihvinud kolm põlvkonda rehvitootjaid, kes on pühendatud täiuslikkusele.

See töö kestab tänaseni ekspertide töö abil innovatiivse tehnoloogiaga. Pirelli rehve on saada varieeruva hinna eest alates P-Zero CORSA rehvidest, mis pakuvad maksimaalset pidurdus- ja veojõudu ning lõpetades Cinturato P1 Verde rehvidega, pakkudes maksimaalset naudingut linnasõidul. Pirelli rehvid pakuvad vähendatud veeretakistust, suurepärast juhitavust ja mugavat sõitu.

Pirelli rehvide ostmine meie veebipoest pakub mugavat, kliendisõbralikku ligipääsu spetsiaalsetele toodetele, mis vastavad kõikidele teie vajadustele. Kaasa arvatud P-Zero Rosso rehvid sportlikeks tippsaavutusteks täpse juhtimise tarbeks ning erinevate teeolude korral. See rehv on disainitud jõudluse ja mugavuse ühendamiseks keskmise ja suure võimsusega autodel.

AASTARINGNE OHUTUS JA PIRELLI REHVIDE HIND

Rehvide ostmisel peab iga juht arvesse võtma võimalikke ilma- ja teeolusid, mis iganes sõidukiga ta ka ei sõidaks. Igaks aastaajaks on vaja valida õiged rehvid, mis pakuvad kõrgtasemelist jõudlust, ohutust ja madalat kulumisfaktorit, et tagada parim sõiduelamus. Veebis pakub Pirelli parimat hinda oma rehvivalikule, mis sisaldab rehve igaks aastaajaks ning mitmele erinevale sõidukimudelile.

Kasutades võimalust osta Pirelli rehve veebist, saate parima hinna eest valida praktilise funktsionaalsusega universaalrehve. Nende rehvide tootmistehnoloogia tagab sobivuse nii suve- kui talverehvide rollis. Tulemuseks on innovatiivne lahendus aastaringseks sõiduks.

Paljude Pirelli rehvide ostjate, kes sooritavad oma ostu veebis, lemmikrehvid on Cinturato universaalrehvid, mis on sobilikud talverehvid väikeste ja keskmise suurusega autode jaoks. Need suurepärased rehvid on saadaval erinevates suurustes, ning nende innovatsioon seisneb jätkuvas sõiduvõimes isegi peale torkeaugu tekkimist.

KINDEL JÕUDLUS KUI OSTATE PIRELLI REHVE

Torkeaugu tekkimine põhjustab muret ja ebamugavust igale juhile. Seetõttu on rehvitootjad püüdnud välja töötada rehve, millega torkeaugu tekkimise puhul oleks võimalik ohutult sõitu jätkata. Just seda Pirelli tühjenemiskindlad rehvid pakuvadki.

Pirelli rehvide hinnad on hoolikalt kujundatud, et pakkuda tarbijatele parimat võimalikku toodet konkurentsivõimelise hinnaga. Pirelli rehve ostes võite kindlad olla, et maksate õiglast hinda jõudluse ja ohutuse eest erinevates keskkondades ja oludes sõitmiseks. Valikus on erinevaid rehve, mis vastavad teie sõiduki eripäradele.

Võrrelge kuni 4 toodet:

3370
kuva rohkem 20
3370
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse